Neįgaliesiems

Futbolo savaitgalį Kaune atidarys Baltijos jaunimo lygos finalas

Rugsėjo 30 dieną vyks Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) kulminacija – Kauno „Be1 NFA“ ir Rygos SK „Super Nova“ penkiolikmečių komandos susirungs dėl nugalėtojų titulo.

2022 metais įsteigtas BYFL turnyras yra trijų Baltijos valstybių futbolo federacijų organizuojamos varžybos, skirtos jaunimo komandoms, siekiant suteikti joms tarptautinių rungtynių patirties. Pernai debiutinio sezono nugalėtoja tapo Vilniaus BFA, tad „Be1 NFA“ komanda sieks išsaugoti pagrindinį trofėjų Lietuvoje.

„Džiaugiuosi, kad tiek praeitais ir tiek šiais metais, finale, tarp geriausių Baltijos komandų yra atstovai iš Lietuvos. Palinkėsiu, kad šis titulas ir liktų Lietuvoje. Kviečiame jaunimo bendruomenę susitelkti ir palaikyti mūsų šalies atstovus“, – teigė LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas.

Finalas šeštadienį vyks nuo 12 valandos VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadione, tad futbolo sirgaliai yra kviečiami atvykti į stadioną arba stebėti rungtynių transliaciją su ekspertų įžvalgomis per futbolas.tv platformą.

Futbolo renginių maratoną popietę Dariaus ir Girėno stadione pratęs FIFA ir Lietuvos legendų rungtynės, o sekmadienį – LFF taurės finalas. Bilietus į šiuos išskirtinius renginius su šou programa platina kakava.lt, tad jaunimo futbolo aistruoliai kviečiami pasinaudoti galiojančiomis nuolaidomis ir tapti šventės dalimi.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS