Neįgaliesiems

Futbolo šventė Kačerginėje įtraukė gausų būrį vaikų

Rugsėjo 23 – 30 dienomis visoje Europoje vyksta Masinio futbolo savaitė („UEFA Grassroots week“), kurios metu organizuojamos įvairios futbolo šventės vaikams, suaugusiems, šeimoms.

Masinis futbolas nuo 2010 metų buvo švenčiamas visoje Europoje. Penkerius metus  buvo pažymima masinio futbolo diena, o nuo 2015 metų – Masinio futbolo savaitė, kuri prisijungė prie Europos sporto savaitės.

Rugsėjo 25 dieną Kauno rajono Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatorius Martynas Karpavičius ir Marius Mastauskas Kačerginės pradinės mokyklos ir Kauno šv. Mato gimnazijos pradinių klasių ir Kačerginės sanatorijos „Žibutė“ vaikams organizavo futbolo šventę „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“, kurios metu dalyviai galėjo išbandyti jėgas taiklumo, tikslumo, kamuolio žongliravimo rungtyse.

Šventėje dalyvavo 140 vaikų (74 mergaitės ir 66 berniukai). Visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos masinio futbolo asociacijos ir judėjimo „Moterys už futbolą“ suvenyrais.

„Kantrybės“ konkurse geriausiai sekėsi trečiosios klasės mokinei Viktorijai Legenzovaitei. Taiklumo tento rungtyje daugiausiai taškų surinko trečiokė Valerija Bielskytė ir ketvirtokas Deividas Pocius. Kamuolio žongliravimo konkurse nepralenkimas buvo Kačerginės sanatorijos „Žibutė“ atstovas Andriūnas Stanaitis ir Kačerginės pradinės mokyklos auklėtinė Evita Jaliniauskaitė, kuriems buvo įteikti asmeniniai STIHL futbolo akademijos prizai.

Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatorius Martynas Karpavičius.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS