Neįgaliesiems

Futbolo teisėjų bendruomenė neteko E. Mieliulio

Mirė ilgametis futbolo teisėjas, inspektorius ir Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos sekretorius Edmundas Mieliulis. Lietuvos futbolo federacija išreiškia užuojautą velionio artimiesiems ir visai futbolo teisėjų bendruomenei.

Kaip skelbia „Šilutės“ naujienos, Edmundo Mieliulio gyvybė užgeso sausio 5-osios naktį užgeso. Rugsėjo pabaigoje 60-metį atšventęs Šilutės ir Pagėgių rajonų visuomenės veikėjas futbolo šakos propagavimui atidavė keturis dešimtmečius. Už šią veiklą spalio mėnesį, jam buvo įteiktas Lietuvos futbolo federacijos III laipsnio ordinas.

Tris dešimtmečius teisėjavo, vėliau tapo futbolo teisėjų inspektoriumi, t.y., turėjo teisę vertinti ir kolegų darbą, buvo išrinktas į Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) prezidiumą.  Nuo 2007-ųjų iki gyvenimo pabaigos ėjo LFTA sekretoriaus pareigas, skelbė LFTA naujienas įkurtame asociacijos tinklapyje – šiame darbe labai pravertė darbo rajono žiniasklaidoje patirtis. Jis sumanė “Linksmojo švilpuko” nominaciją.

Dirbo LFTA organizacinę – techninę veiklą, tvarkė dokumentus. Kaip Klaipėdos krašto futbolo teisėjų koordinatorius. Nuolat stengėsi, kad Šilutėje ir Pagėgiuose daugėtų šios sporto šakos teisėjų, kad čia išaugtų ir daugiau aukštos klasės teisėjų. Jo paskatinti ar pamokyti futbolo teisėjo karjerą pradėjo V.Petkus ir L.Gedvila, R.Šmitas.

Dvi kadencijas buvo Pagėgių savivaldybės tarybos narys, turėjo ir nacionalinę bokso teisėjo kategoriją, yra triūsęs krepšinio rungtynių techniniu sekretoriumi.

E.Mieliulis pašarvotas Šilutės laidotuvių namuose, Verdainėje. Laidotuvės – sausio 7 dieną.

Edmundo Mieliulio biografija

Gimė 1956 m. rugsėjo 28 d. Šilutėje.

Lankė tuometinę Šilutės aštuonmetę mokyklą. Ją baigęs mokslus tęsė Šilutės žemės ūkio technikume. Įgijo zootechniko specialybę.  Baigęs technikumą nuo 1975 m. iki 1992 m. dirbo Šilutės baldų kombinate staklininku, sporto metodistu, stalių brigadininku.

1993–1999 m. buvo atkurtos Šilutės Vydūno gimnazijos direktoriaus pavaduotojas. Vėliau šešerius metus buvo UAB „Uola“ leidžiamo laikraščio korespondentas.
Nuo 2005 m. dirba UAB „Litera“ leidžiamo Šilutės rajono ir Pagėgių savivaldybės laikraščio „Pamarys“ korespondentu Pagėgiuose.

Nuo 1976 m. – futbolo rungtynių teisėjas. Per beveik trisdešimt metų buvo daugiau kaip 1500 Lietuvos pirmenybių, vaikų ir kitokių varžybų teisėjas. 1987 m. suteikta respublikinė futbolo teisėjo kategorija. 1997 m. tapo futbolo inspektoriumi, skiriamas A lygos, LFF I lygos, LFF taurės rungtynėms. 2004 m. išrinktas Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos prezidiumo nariu,  nuo 2007 m. – asociacijos sekretorius, vadovavo Vakarų regiono futbolo teisėjams; LFF II lygos Vakarų zonos vyriausiasis teisėjas.

2003 m. savivaldybių rinkimuose buvo išrinktas į antrojo šaukimo savivaldybės tarybą. Po ketverių metų vėl tapo savivaldybės tarybos nariu. Didžiausios savivaldybės Liberalų frakcijos pirmininkas, Socialinių reikalų ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas, Etikos komisijos pirmininkas. 

Pagal silutesnaujienos.lt inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS