Neįgaliesiems

Futbolo treniruotes vykdančios organizacijos kviečiamos registruotis į atnaujintą paieškos sistemą

Ilgus metus veikianti futbolo treniruočių vaikams paieškos svetainė futbolotreniruotes.lt atsinaujina ir nuo šiol taps patogesnė bei informatyvesnė vartotojams.

 

Siekiant tėvams palengvinti informacijos apie treniruotes vaikams paiešką svetainė interneto platybėse šviesą pirmą kartą išvydo 2014 metais.

Neseniai atnaujintoje svetainėje futbolo mokyklos, klubai, akademijos galės užregistruoti savo paskyras ir paprasčiau pateikti informaciją ar ją atnaujinti atsiradus poreikiui.

„Svetainė futbolotreniruotes.lt startavo vien kaip treniruočių paieškos įrankis, tačiau plečiantis mūsų veiklomis priglaudė ir kitą aktualią informaciją. Dėl to atsirado poreikis svetainę atnaujinti, kad reikalingą informaciją būtų rasti paprasčiau, kad ji būtų išsamesnė. Pagrindinis pasikeitimas – treniruotės siūlančios organizacijos gali pačios pateikti informaciją apie save. Pirmos futbolo mokyklos, akademijos ir klubai tai jau padarė. Kviečiame prisijungti ir kitus – tai padės Jus atrasti tėvams“, – sakė Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Kita naujiena – norintys sportuoti savarankiškai svetainėje galės rasti įstaigų pateiktą informaciją apie savivaldybėse esančias futbolo aikštes ir aikšteles.

„Mūsų tikslas – kad kuo daugiau vaikų, jaunimo, suaugusiųjų atrastų futbolą ir aktyvią gyvenseną – įskaitant ir tuos, kurie negali ar nenori lankyti reguliarių futbolo treniruočių. Lietuvoje daugėja futbolo aikščių ir aikštelių, tačiau galbūt ne visi žino, kur jas rasti. Šiuo metu svetainėje yra savivaldybių pateikta informacija apie aikštes ir aikšteles. Ją dar pildysime, tikslinsime“, – teigė I. Marcinkevičius.

Svetainėje taip pat pateikiama informacija apie įvairius masinio futbolo projektus, varžybas, o taip pat siūloma plėsti akiratį ir gilinti žinias per tėvams, treneriams, pedagogams siūlomus kursus – nuo nemokamo internetinio kurso „Kitas požiūris“ iki gilesnes žinias suteikiančios LFF D licencijos (buvusios C licencijos) kursų, licencijos atnaujinimo.

Ateityje numatoma pasiūlyti daugiau kursų, įvairios metodinės informacijos.

Futbolo treniruočių paieškos įrankis

Registracija klubams, mokykloms, akademijoms

Informacija apie kursus

Informacija apie masinio futbolo projektus

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS