Neįgaliesiems

Futbolo turnyre Vilniuje kovojo per 100 teisininkų iš 5 valstybių

Vilniuje įvyko ketvirtasis tarptautinis advokatų futbolo turnyras Lietuvos advokatūros taurei laimėti.

Saulėtą ir šiltą antrąjį rugsėjo savaitgalį į tarptautinį futbolo turnyrą Vilniuje susirinko aštuonios advokatų futbolo komandos iš Ukrainos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Nuolatinei šio turnyro dalyvei advokatų komandai iš Italijos netikėtai atšaukus savo dalyvavimą, jos vietą užėmė jaunieji teisininkai iš Vilniaus universiteto Teisės fakulteto.

Šeštadienį Fanų stadione daugiau nei 100 teisininkų varžėsi dėl Lietuvos advokatūros taurės. Turnyro favoritė – Ukrainos advokatūros komanda „AFC Advoteam Rivne“ – apgynė nugalėtojų vardą, finale nugalėjusi turnyro staigmena tapusią Teisės fakulteto studentų rinktinę. Trečiąją vietą užėmė kolegos iš Gdansko, po 11 m baudinių serijos palaužę Lietuvos advokatūros futbolininkus. Tikroje futbolo šventėje advokatai sužaidė 19 rungtynių, buvo įmušti 46 įvarčiai.

Turnyrui pasibaigus, jo dalyviai dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje ir šventinėje vakarienėje „Crown Plazza Vilnius“ restorane. Futbolo turnyro prizininkus Lietuvos advokatūros taure, medaliais ir atminimo dovanėlėmis  apdovanojo Lietuvos advokatūros advokatų tarybos narys Mindaugas Kukaitis ir advokatų sporto klubo „Advoco“ vadovas Gytis Gaurilčikas. Geriausio turnyro žaidėjo prizas atiteko Ukrainos komandos žaidėjui Igoriui Baidai, rezultatyviausio žaidėjo – advokatui Elijui Burgiui („LT Advokatūra“), o geriausio vartininko – Andrejui Zapolskiui (VU TF).

Ketvirtąjį tarptautinį advokatų futbolo turnyrą „Lithuanian Bar Association Cup“ surengė Lietuvos advokatūra kartu su advokatų sporto klubu „Advoco“ .

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS