Neįgaliesiems

Futbolui neabejingos moterys kviečiamos išbandyti jėgas Regioninėje lygoje

Pernai startavusi nauja lyga, skirta įvairaus amžiaus futbolą žaidžiančios mėgėjoms, šiemet įtrauks visus Lietuvos regionus.

Moterų regioninė futbolo lyga skirta skatinti įvairaus amžiaus merginas ir moteris užsiimti aktyvia fizine veikla bei populiarinti moterų futbolą visuose šalies regionuose. Siekiama, jog kasmet šioje lygoje atsirastų naujų komandų, norinčių dalyvauti organizuotoje futbolo veikloje. 

Varžybas organizatoriai planuoja pradėti tuoj pat kai Lietuvos Respublikos Vyriausybė leis vykdyti ne aukšto meistriškumo (mėgėjų) sporto varžybas. Daugiau informacijos apie lygą galite gauti susisiekę su projekto koordinatore Greta Guižauskaite telefonu 860175912 arba el. pašto adresu g.guizauskaite@lff.lt

Kaip užsiregistruoti žaisti šioje lygoje? 

Futbolo mėgėjoms suteikiama galimybė dalyvauti futbolo varžybose, kuriose žaidžiama 8 prieš 8. Organizatoriai pabrėžia, jog varžybose šiemet galės žaisti merginos nuo 12 metų amžiaus, tačiau būsimuose sezonuose amžiaus cenzas bus keliamas. 

Regioninėje lygoje kviečiame dalyvauti visas norinčias komandas, nesvarbu ar tai klubo sistemoje esanti komanda, ar tai mokyklos (pavyzdžiui, „LadyGolo“ žaidynių) komanda, ar net vakarais pažaisti susirenkančios kaimynės. Užsiregistruoti dalyvauti galite susisiekę su jūsų apkrities ar regiono koordinatoriumi: 

Pietų regionas (Alytaus, Kauno ir Marijampolės apsk.) – Robertas Klimavičius, 8616 92291, treneris81@gmail.com 

Šiaurės regionas (Panevėžio ir Šiaulių apsk.) – Mantas Pomeckis, 8603 34111, pomeckis@hotmail.com 

Vakarų regionas (Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apsk.) – Lina Kaselytė, 8602 51866, linakaselyte@gmail.com 

Vilniaus apskritis – Justina Lavrenovaitė-Perez, 8674 80330, justela@gmail.com 

Utenos apskritis – Arūnas Rastenis, 8612 49532, utenos.vilkai@gmail.com 

Kodėl regioninė lyga – pačios smagiausios varžybos moterims? 

Įspūdžiais apie pirmąjį Lietuvos moterų regioninės lygos sezoną ir atrasto futbolo pasaulio svarbą pasidalino Renata Strekienė, „JL Stars“ komandos narė:  

„Moterų regioninė lyga mane daro laiminga todėl, kad jaučiuosi būdama pavyzdžiu jaunoms merginoms ir moterims; kad galiu įrodyt sau ir kitiems, jog esant dideliam norui išmokti žaisti futbolą, galima pasiekti labai daug. Svarbu išsikelti tikslą ir siekti jo. 

Kadangi aš pirmą kartą futbolo kamuolį paliečiau būdama 42 metų amžiaus ir nežinojau nei vienos šio žaidimo taisyklės, tai žingsnis po žingsnio siekiau bent kartą tapti geriausia moterų lygos vartininke ir svarbiausia man buvo išlaikyti „sausus vartus“ prieš tuomet buvusią stipriausią lygos komandą. Nors tai buvo asmeninis motyvacinis troškimas, tačiau be savo komandos, galimai, nebūčiau to pasiekusi. Moterų lygoje žaisti labai įdomu, nes susitinkam su naujom, skirtingų lygių komandomis,  susidūriame su įvairiais iššūkiais ir praplėčiam asmeninius kontaktus. 

Dar norėciau pridurti, kad Moterų lygos deka, atsiranda galimybė moterims augti ir pereiti į aukštesnio lygio varžybas. O man atsirado galimybė atrasti save kaip vartininkę ir nepasiduoti, nenusileisti net tada, kai, galimai del amžiaus skirtumų, iš šono gali atrodyti, jog nugriuvus tikrai neatsistosiu. Netiesa! Futbole, kaip ir gyvenime, nesvarbu kiek ir kaip griūtum, bet, svarbiausia, ilgai negulėti“.

Fotoakimirkos iš debiutinio Lietuvos moterų regioninės lygos sezono (I. Markūnaitės nuotr.):

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS