Futsal A lyga: dvi atkaklios dvikovos ir pergalės minimaliais skirtumais

Antradienį Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos penkioliktojo turo rungtynės. Abejose jose buvo iškovotos sunkios pergalės minimaliais skirtumais.

Šiauliuose žaidusi FK „Saulės krašto“ komanda po atkaklios kovos 5:4 palaužė FC „Klaipėda City“ žaidėjus.

Ta atkakli kova vyko antrajame kėlinyje, kadangi pirmąjį kėlinį užtikrintai laimėjo šeimininkai.

Nors „Saulės kraštas“ iki pertraukos neįmušė vieno baudinio, jiems vis tiek pavyko pelnyti net penkis įvarčius. Tuo metu Klaipėdos komandoje įvartį įmušė tik Aleksandras Fiodorovas, tad į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 5:1.

Atrodė, kad „Saulės kraštas“ iškovos nesunkią pergalę, bet „Klaipėda City“ sugrįžo į rungtynes. Dar du kartus pasižymėjo A. Fiodorovas, o vieną įvartį pridėjo Andrius Jotko.

Įdomu ir tai, kad „Klaipėda City“ galėjo net įsiveržti į priekį, bet nerealizavo net dvejų paskirtų baudinių.

„Saulės kraštui“ nepadėjo ir Kildro Kavaliuko gauta raudona kortelė, bet jiems galiausiai pavyko išlaikyti trapią persvarą, kurią jie galėjo ir padidinti, bet taip pat nerealizavo baudinių paskutinėmis minutėmis.

Tuo metu kitose rungtynėse įvarčių buvo mažiau, bet įtampos tikrai netrūko. Ten Mažeikių VIP 2:1 nugalėjo Gargždų „Pramogas“.

VIP gretose abu įvarčius pelnė Mantas Rusys, o „Pramogų“ gretose vienintelis tiksliai smūgiavo Aurimas Skurdelis.

Rezultatai:

FK „Saulės kraštas“ 5:4 FC „Klaipėda City“

6’ [1:0] Edvinas Jasaitis

8’ [2:0] Tadas Labukas (iš 10 m.b.)

9’ [2:1] Aleksandr Fiodorov

16’ [3:1] Darius Jankauskas

17’ [4:1] Kildras Kavaliukas

20’ [5:1] Darius Jankauskas

24’ [5:2] Aleksandr Fiodorov

28’ [5:3] Andrius Jotko

35’ [5:4] Aleksandr Fiodorov

36’ Kildras Kavaliukas („Saulės kraštas“) – raudona kortelė

Mažeikių VIP 2:1 Gargždų „Pramogos“

7’ [1:0] Mantas Rusys

14’ [1:1] Aurimas Skurdelis

31’ [2:1] Mantas Rusys