Neįgaliesiems

Futsal A lyga – prie starto linijos: būsimojo sezono naujokai

Po praėjusio Lietuvos futsal A lygos sezono neliko „Panevėžio“ ir Vilniaus „Turbotransfers“ ekipų, kurias pakeitė „Kėdainiai United“ ir piramidę pildantys Kauno rajono „Hegelmann“ atstovai.

Pirmieji jau pirmajame sezone tikisi išsikovoti vietą tarp vidutiniokų, antrųjų tikslas – neiškristi iš lygos.

 „Kėdainiai United“

Kėdainiečių pagrindu sudaryta „Kėdainiai United“ komanda 2023–2024 metų sezoną pasiruošusi sutikti beveik nepakitusia sudėtimi nuo praėjusių. Na, ir kas, kad tuomet komanda nežaidė A lygoje, tačiau turėjo sudėtį, leidusią išsikovoti teisę varžytis su pačiais stipriausiais.

Evaldas Kugys, Rimvydas Lipnevičius, Marius Činikas – žaidėjai, kuriuos futbolo gerbėjai, neabejotinai, prisimena iš didžiojo futbolo. Visi jie kitą sezoną futsal A lygoje atstovaus gimtojo miesto komandai.

Kalbant apie pastiprinimą, tai didžiausias pastiprinimas – vartininko Egidijaus Žagaro prisijungimas.

„Atkeliaujame įsitvirtinti, neiškristi ir būti stipriais vidutiniokais. Turėsime komandą, kurios žaidėjai pasiruošę kovoti už savo miestą. Turime geras sąlygas, norime, kad Kėdainiuose būtų salės futbolas ir į A lygą žengiame su mintimi, kad ateiname čia ne vieneriems metams“, – sakė klubo vadovas Martynas Šležys.

Debiutines rungtynes „Kėdainiai United“ Jonavoje šeštadienį žais prieš „Vikingus“. Kaip patys sako, pastarieji turės progą patikrinti naujokus.

Kauno rajono „Hegelmann“

Kontrolines rungtynes Vilkaviškio „Bruklinui“ 1:4 pralaimėję „Hegelmann“ salės futbolininkai žada eiti minėtos dvikovos nugalėtojų keliu – pirmą sezoną apsitrinti, o tada galvoti apie ryškesnes pergales.

„Norime suburti kolektyvą, kuris nebūtų vienadienis. Norime, kad jauni žaidėjai įgautų patirties ir išmoktų žaisti ne futbolą salėje, o tikrą futsalą. Didelių tikslų šiam sezonui nekeliame, bet, aišku, kovosime, mokysimės, o po metų galvosime apie kažkokius tikslus“, – sakė komandos vadovas Audrius Markevičius.

„Hegelmann“ treniruos ne vienus metus Lietuvoje dirbęs Ukrainos specialistas Kirilas Krasyj. Jis pageidavo jaunų žaidėjų, tad Kauno rajono ekipoje šiemet galėsime išvysti ne vieną žaidėją, galintį papildyti U-19 rinktinę.

„Laikas bėga greitai ir ateis laikas, kai kažkam reiks pakeisti Justiną Zagurską, Luką Sendžiką ir kitus. Galvojame apie tai, kad dabar užsiauginus žaidėjus, po kažkiek metų ateis jų laikas“, – sakė A.Markevičius.

Didžiausia klubo žvaigždė – Lukas Sipavičius. Jis su naująja A lygos komanda sezoną pradės akistata prieš čempioną „Kauno Žalgirį“. „Hegelmann“ supranta, kad legva nebus, tačiau bet kokiu atveju, svarbiausia – neperdegti.

„Kėdainiai United“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS