Neįgaliesiems

Futsal A lyga – prie starto linijos: jau spėję apšilti kojas

Naujasis Lietuvos futsal A lygos sezonas prasideda jau šį šeštadienį, tad mums liko apžvelgti paskutines tris komandas, kurios lygos geografiją papildė praėjusiais arba užpraėjusiais metais.

Tos komandos – „ŠSPC–Radviliškis“, Vilkaviškio „Bruklinas“ ir „Širvintos-VGTU Vilkai“.

„ŠSPC–Radviliškis“

Per pirmus du sezonus futsal A lygoje išryškėjo viena „Radviliškio“ savybė – prastai startuoti ir po to kilti iš turnyro lentelės dugno.

„Kažkokių tolimų tikslų, siekių kaip ir praėjusiais sezonais salės futbole neturime. Žiūrime visuomet į artimiausias rungtynes ir ruošiamės joms bei tikimės pademonstruoti kuo geresnį žaidimą, kuris atneštų mums taškų“, – sakė Mindaugas Urbonavičius.

Komandos komplektacija išlikusi praktiškai ta pati, kaip ir pernai. „Radviliškis“ remsis žaidėjais, kurie atstovavo klubui ir lauko varžybose. Vienintelis naujas žaidėjas – Mantas Adomėnas.

„Šios savaitės pradžioje tik baigėme lauko sezono turnyrus, kuriems ir buvo skirtas pagrindinis dėmesys. Tad tinkamo pasiruošimo salės sezonui neturėjome. Viltys… Matome kaip ambicingai pildosi varžovų ekipos legionieriais ir suprantame, kad šis sezonas bus dar sunkesnis nei praėjusieji“, – reziumavo M. Urbonavičius.

Vilkaviškio „Bruklinas“

Į vieną būrį susirinkę vilkaviškiečiai praėjusiais metais žengė į Futsal A lygą tam, kad neiškristų iš jos. Kaip parodė vėlesni įvykiai, jie save gerokai nuvertino, nes įsitaisę turnyro lentelės viduryje, galiausiai, tapo pretendentais ir į didįjį ketvertą. Šio tikslo nepasiekė, bet yra pasirengę pasiekti šiemet.

Lietuvišku pagrindu kūrę komandą suvalkiečiai šiemet pasikvietė tris Brazilijos atstovus, kurie turėtų ne tik vesti komandą į priekį, bet ir padėti tobulėti lietuvaičiams.

„Už legionierius atsakingas buvo Mindaugas Grigalevičius, kuris pasinaudojo ryšiais, įgytais dar „Kauno Žalgirio“ laikais. Man atrodo patikimiau, kai žaidėjai atvyksta ne per agentūras, o tiesiogiai“, – sakė komandos vadovas Almantas Doreika.

Didelių praradimų „Bruklinas“ neturi arba, tiksliau tariant, neturės sezonui įsibėgėjus. Benui Buzevičiui dar nepasibaigusi trejų rungtynių diskvalifikacija, keli žaidėjai traumuoti.

„Bet kokiu atveju, sezoną pasitinkame pozityviomis nuotaikomis. Tikslas – į Suvalkiją parvežti istorinį medalį, o kaip seksis – pamatysime. Turėjome neblogą pasiruošimą, pavyko susiderinti treniruotes su lauko žaidėjais daug geriau nei pernai“, – sakė A. Doreika.

Naująjį sezoną „Bruklinas“ pradės rungtynėmis prieš VIP.

„Širvintos-VGTU Vilkai“

Paskutinę vietą praėjusiame sezone užėmusi „Širvintų – VGTU Vilkų“ komanda turėjo iškristi iš A lygos, tačiau paskutinę minutę vieta jai atsirado, kai Vilniaus „Turbotransfers“ susidūrė su biurokratinėmis problemomis.

Galiausiai, šie abu klubai sujungė jėgas.

„Šiemet labiau poziocionuosimės kaip Vilniaus komanda. Atsirado galimybė ir ta galimybe nusprendėme pasinaudoti. Aptarėme su Marijumi Rimu, kad metame bendras pajėgas ir žiūrime, kas iš to gausis“, – sakė Haroldas Kerušauskas.

„Bruklino“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS