Neįgaliesiems

Futsal A lyga – prie starto linijos: senbuviai

Apžvelgę būsimo sezono naujokus bei praėjusio sezono finalininkus, šiandien dėmesį skirsime toms komandoms, kurios ne vienerius metus dalyvauja futsal A lygoje.

Be „Kauno Žalgirio“ ir „Vikingų“, kurie jau aprašyti, tokiais galime vadinti „Gargždų pramogų“, Mažeikių VIP ir „Akmenės krašto“ klubus.

„Gargždų pramogos“

2022-2023 metų bronzos medalių laimėtojai „Gargždų pramogų“ futbolininkai nedalyvavo šio sezono LFF futsal Supertaurės turnyre, užtat sužaidė kontrolines rungtynes su savo draugais „Nica“ klubo atstovais iš Latvijos. Rungtynės baigėsi 2:2 ir tai buvo paskutinis jėgų patikrinimas prieš šį savaitgalį prasidedantį naują sezoną.

„Naują pradžią pasitinkame geromis nuotaikomis. Branduolys likęs, tikimės, kad ir rezultatai labai nepasikeis“, – sakė Matas Bieliauskas.

Vis tik, praradimų komanda turi: Kaune studijuojantys broliai Genaras ir Armandas Samsonikai pasirinko Jonavos „Vikingus“, atsarginis vartininkas Ernestas Grudys emigravo, o sunkių traumų negalintis išvengti Valdas Pocevičius keičia rolę ir jungiasi prie trenerių kolektyvo.

Juos pakeis Deividas Padaigis bei iš „Klaipėdos City“ atvykę Donatas Stankevičius bei Aleksandras Fiodorovas. „Gargždų pramogos“ kol kas žengs lietuviškuoju keliu.

„Svarstėme dėl legionierių, kalbėjomės, bet priėjome išvados, kad versimės su tuo, ką turime. Prieš Naujuosius pažiūrėsime, kiek pinigų turime, kaip atrodome kitų komandų kontekste ir tada spręsime, ar keisti kažką, ar ne“, – kalbėjo M.Bieliauskas.

Naująjį sezoną gargždiškiai pradės namų rungtynėmis su „Širvintomis – VGTU Vilkais“.

Mažeikių VIP

Pavasarį trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmę, tačiau ketvirtfinalio seriją pralaimėję mažeikiškiai nusiteikę sugrįžti ant prizininkų pakylos. Kaip ir „Gargždų pramogų“ atveju – su lietuviška ir minimaliai pasikeitusia komanda.

Pirmasis naujos VIP komandos blynas buvo keptas LFF futsal Supertaurės turnyre. Rezultatas – trečioji vieta.

„Nebuvome pilnos sudėties, tai sakyčiau, kad sužaidėme neblogai. Čempionatą pasitinkame tikrai pozityviomis nuotaikomis“, – sakė VIP vadovas Aldaras Pupliauskas.

Per tarpsezonį komanda pasipildė Vladimiru Derendiajevu, Jonu ir Aleksandru Lebedevais. Tarp praradimų – vienintelis Mantas Adomėnas.

Namų rungtynes VIP žais pernai pastatytoje Viekšnių sporto salėje. Pirmasis varžovas – Vilkaviškio „Bruklinas“.

„Akmenės kraštas“

Namo po klajonių Šiauliuose sugrįžę, pavadinimą ir sudėtį pakeitę akmeniškiai naujajame sezone tikisi pasivaržyti dėl prizinių vietų. Kad būtų pasiektas tikslas, klubas pasirinko, jog komandai turėtų vadovauti treneris iš Ukraino Pavlo Pikalovas.

Pernai „Saulės krašo“ pavadinimu žaidusioje komandoje žaidėjai keitėsi gana dažnai. Didžiausios permainos buvo pasauliui pradėjus skaičiuoti 2023-uosius metus. Šiemet klubas tikisi, kad panašios rotacijos nebus reikalingos.

Vietoj buvusių legionierių iš Ukrainos ir Brazilijos, į komandą atvyko kiti brazilai, kolumbietis, latvis ir į namus sugrįžęs akmeniškis Gabrielius Domkus.

„Komandoje formuojasi neblogas klimatas. Norime, kad net su „Kauno Žalgiriu“ ar „Vikingais“ eitumėm kovoti, o ne prieš rungtynes jau galvotumėm apie pralaimėjimą“, – sakė klubo vadovas Mantas Mačius.

LFF futsal Supertaurės turnyre akmeniškiai tarp keturių komandų liko ketvirti, o naująjį sezoną pradės rungtynėmis prieš „Radviliškį“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS