Futsal A lyga: trumpame ture – Vilkaviškio ir Radviliškio ekipų pergalės

Dėl Lietuvos rinktinės išvykos į Portugaliją, praėjusią savaitę sužaistos tik dvejos futsal A lygos rungtynės. Pirmose „Radviliškis“ pabaigoje palaužė „Širvintų-VGTU Vilkų“ ekipą, antrose – „Bruklinas“ įveikė „Turbotransfers“. Abiem laimėjusioms ekipoms tai trečiosios sezono pergalės.

Vilkaviškis ošia

Mindaugo Grigalevičiaus treniruojama Vilkaviškio „Bruklino“ komanda toliau siautėja. Prieš tai jau nugalėję „Panevėžį“, „Gargždų pramogas“ ir nepralaimėję Mažeikių VIP ekipoms, o dabar 8:4 įrodę pranašumą prieš sostinės „Turbotransfers“ komandą, vilkaviškiečiai įsitaisė ant jiems iki šiol neregėto trečiojo turnyro lentelės laiptelio.

Nors „Turbotransfers“ užima paskutinę vietą, tačiau šįsyk į Suvalkiją ji atvyko gerokai stipresnės ir vyresnės sudėties. Komandai atstovavo Audrius Dilys, Ignas Šapola, Aivaras Meškinis, Tomas Bielickas – žaidėjai, kurie anksčiau dalyvavo ne visose rungtynėse.

Be abejo, ta didesnę patirtį sukaupusi vilniečių sudėtis metė rimtą iššūkį akštės šeimininkams, o beveik įpusėjus rungtynėms dar buvo lygu.

Situacija pasiketė antrojo kėlinio antroje pusėje, kai „Bruklinas“ atrado lyderį Igną Raštutį. Iki tol vos du įvarčius per šį sezoną pelnęs puolėjas šįsyk per vienuolika minučių įformino hetriką ir to visiškai užteko pergalei pasiekti.

Šeštadienį vilkaviškiečių laukia tris pergales paeiliui iškovojęs „Radviliškis“, o vilniečiai jau dabar priversti galvoti, kaip išsikapstyti iš turnyro lentelės dugno.

Aukštyn – žemyn

Oskaras Kružikas ir Kirilas Levšinas per pirmas septynerias rungtynių „Širvintos-VGTU Vilkai“ – „Radviliškis“ minutes pelnė po įvartį. Tuo metu širvintiškiai atrodė ant viršutinės bangos ir artėjantys prie antrosios pergalės A lygoje.

Tuomet komandą užklupo žemutinė banga, kai per tris minutes pirmojo kėlinio antroje pusėje Kristupas Petravičius, Darius Basevičius ir Justas Gulbinas įvarčiais pakeitė scenarijų ir pirmaujančią komandą.

Nokdaunas? Dažnu atveju komandoms būtų būtent taip, tačiau ne šį kartą. Vos prasidėjus antrajam kėliniui, K. Levšinas rezultatą išlygino, o Mantas Leonavičius ir Deividas Maciulevičius savo įvarčiais sugrąžino „Vilkams“ dviejų įvarčių persvarą.

Dar svarbu pažymėti, kad prieš Manto įvartį O. Kružikas užsidirbo antrą geltoną kortelę, buvo pašalintas iš aikštės, o širvintiškiai aikštėje turėjo kiekybinį deficitą.

Dabar jau atrodė, kad viskas aikštės šeimininkų rankose, tačiau tuomet Deividas Dargužas pasistengė nuleisti juos žemyn. Jo dublis, besibaigiant dvikovai Lauryno Bratkausko įvartis ir „Radviliškio“ sąskaitoje – trečia pergalė iš eilės.

Dar prieš turus buvę turnyro autsaideriais, radviliškiečiai jau yra palypėję ant šeštojo laiptelio.