Futsal A lygoje autsaideriai krito nuo favoritų rankos

Šįvakar buvo sužaistos dar trejos Futsal A lygos aštuonioliktojo turo rungtynės ir jose visose buvo iškovotos užtikrintos pergalės.

Lengviausiai tris taškus į savo sąskaitą įsirašė „Kauno Žalgiris“. Prienuose Lietuvos čempionai net 8:0 sutriuškino „Klaipėda City“ ekipą.

Kauno komanda jau per pusę pirmo kėlinio susikrovė apčiuopiamą persvarą. Vienas po kito po įvartį pelnė Tomas Bučma, Bruninho, Bolo ir Lukas Sendžikas. Prieš pat pertrauką penktą smūgį Klaipėdos komandai dar sudavė Albertas Voskunovičius.

Antrasis šių rungtynių kėlinys jau buvo formalumas, bet jį „Kauno Žalgiris“ atliko. Prie pergalės tiksliais smūgiais prisidėjo komandos naujokas Marcelo, kitas brazilas Arthuras, o dublį pasiekė L. Sendžikas.

Kitose rungtynėse dvigubai mažiau įvarčių mušė SFK „Panevėžys“, bet jie taip pat iškovojo „sausą“ pergalę, nes 4:0 nugalėjo Alytaus „Dainavos“ žaidėjus.

Be savo lyderio Edgaro Baranausko, kuris persikėlė į Italiją, jau žaidęs „Panevėžys“ rėmėsi žaidžiančiojo trenerio Tomo Salamanavičiaus patirtimi, kadangi jis prie pergalės prisidėjo dviem įvarčiais.

Dar po įvartį nugalėtojų, kurie išlieka antroje vietoje, gretose pelnė veteranas Arūnas Šteinas ir Marius Butėnas.

Paskutinėse vakaro rungtynėse viena komanda taip pat įmušė aštuonis įvarčius, bet dar du praleido. Ta komanda – tai Mažeikių VIP, kurie 8:2 nugalėjo ŠSPC „Radviliškį“.

VIP pirmajame kėlinyje pelnė tris įvarčius, o varžovams pasižymėti neleido. Dublį pelnė Mantas Rusys, o dar kartą tiksliai smūgiavo Arsenijus Buinickis.

Antrajame kėlinyje Rokas Gecevičius pratęsė gerą VIP žaidimą, jo pavyzdžiu po to sekė Mindaugas Simanavičius.

Ir nors po to „Radviliškis“ sugebėjo įmušti du įvarčius, VIP laimėjo užtikrintai, kadangi rungtynes jie užbaigė dviem tiksliai realizuotais Evaldo Kugio baudiniais.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 8:0 „Klaipėda City“

4’ [1:0] Tomas Bučma

5’ [2:0] Bruninho

8’ [3:0] Bolo

10’ [4:0] Lukas Sendžikas

19’ [5:0] Albert Voskunovič

25’ [6:0] Marcelo

35’ [7:0] Arthur

38’ [8 :0] Lukas Sendžikas

SFK „Panevėžys“ 4:0 Alytaus „Dainava“

5’ [1:0] Arūnas Šteinas

12’ [2:0] Tomas Salamanavičius

18’ [3:0] Tomas Salamanavičius

33’ [4:0] Marius Butėnas

Mažeikių VIP 8:2 ŠSPC „Radviliškis“

8’ [1:0] Mantas Rusys

11’ [2:0] Mantas Rusys

12’ [3:0] Arsenij Buinickij

25’ [4:0] Rokas Gecevičius

32’ [5:0] Mindaugas Simanavičius

33’ [5:1] Giedrius Kvedaras

35’ [6:1] Andrius Kondratovič

37’ [6:2] Deividas Dargužas

38’ [7:2] Evaldas Kugys (iš 10 m.b.)

40’ [8:2] Evaldas Kugys (iš 10 m.b.)