Neįgaliesiems

Futsal A lygoje „Dainava“ iškovojo pergalę Vilniuje

Penktadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios atidėtos 12-ojo turo rungtynės. Jose susitiko Vilniaus „TurboTransfers“ ir Alytaus „Dainava“. Išvykoje žaidę alytiškiai sugebėjo laimėti rezultatu 6:3.

„Dainava“ puikiai pradėjo rungtynes. Per pirmas penkias minutes po įvartį pelnė Kyrylo Silichas ir Žydrūnas Karčemarskas. Trylikta minutę dar vieną įvartį svečiams pridėjo Linas Savastas, o Alytaus komandos persvara išaugo iki trijų įvarčių.

Visgi, po minutės Aivaras Meškinis sušvelnino rezultatą, bet daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžioje „TurboTransfers“ uždirbo 6 metrų baudinį, bet jo nerealizavo, o po šešių minučių ir patys praleido dar vieną įvartį. Dublį pasiekė Žydrūnas Karčemarskas.

Įpusėjus kėliniui Ž. Karčemarskas jau džiaugėsi „hat-tricku“, o kitoje aikštės pusėje Mantas Makutunovičius realizavo dešimties metrų baudinį, todėl „Dainavos“ persvara išliko tie patys trys įvarčiai.

Rungtynių pabaigoje komandos vėl apsikeitė po įvartį – „Dainavos“ gretose 37 minutę pasižymėjo Vytautas Lukša, o „TurboTransfers“ pusėje 39 minutę įvartį mušė M. Makutunovičius.

„Dainava“ taip pat dar neįmušė dešimties metrų baudinio, todėl trijų įvarčių persvara nepasikeitė, o galutinis rezultatas buvo 6:3 svečių naudai.

Rezultatas:

Vilniaus „TurboTransfers“ 3:6 Alytaus „Dainava“

4’ [0:1] Kyrylo Silich

5’ [0:2] Žydrūnas Karčemarskas

13’ [0:3] Linas Savastas

14’ [1:3] Aivaras Meškinis

28’ [1:4] Žydrūnas Karčemarskas

31’ [2:4] Mantas Makutunovičius (iš 10 m.b.)

31’ [2:5] Žydrūnas Karčemarskas

37’ [2:6] Vytautas Lukša

39’ [3:6] Mantas Makutunovičius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS