Futsal A lygoje „Kauno Žalgiris“ laimėjo užtikrintai, „TurboTransfers“ išplėšė pergalę per paskutines minutes

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos šešioliktojo turo rungtynės, kuriose pergales šventė šeimininkai. Prienuose „Kauno Žalgiris“ nesunkiai susitvarkė su FK „Saulės kraštu“ ir juos palaužė rezultatu 7:3.

Per pirmas penkias minutes komandos sugebėjo po kartą nuginkluoti varžovų vartininkus. Kauno komandoje tai padarė Deividas Reimaris, o „Saulės krašto“ ekipoje – Domas Nacickas.

Po to jau vadžias į savo rankas perėmė „Kauno Žalgiris“. Per kitas penkias minutes tiksliai smūgiavo Bolo ir Albertas Voskunovičius , o Kauno komanda įgavo dvejų įvarčių persvarą.

Praėjus dar penkioms minutėms komandos vėl keitėsi įvarčiais – „Kauno Žalgirio“ gretose tiksliai smūgiavo Lukas Sendžikas, o tuo pačiu kitoje aikštės pusėje atsakė Kildras Kavaliukas.

Prieš pat pertrauką Kauno komandos pranašumą dar spėjo padidinti Bruninho, iškart po pertraukos Bolo pasiekė dublį, o rezultatas tapo 6:2.

Antrasis kėlinys toliau jau vyko ramiau ir įvarčių kiekis ženkliai sumažėjo. „Kauno Žalgirio“ naujokas Marcelo septintą komandos įvartį pelnė jau tik 36 minutę, o rungtynių pabaigoje dar garbės įvartį pelnė „Saulės krašto“ narys Domas Nacickas.

Tuo metu kitose rungtynėse, kurios vyko Vilniuje, buvo užfiksuota dramatiška rungtynių pabaiga, kuri pergalingai pasibaigė vietos „TurboTransfers“ ekipai. Vilniaus komanda namuose 4:2 „Klaipėda City“ ekipą.

Pirmojo tikslaus smūgio šiose rungtynėse laukti reikėjo net 18 minučių, o jį atliko „Klaipėda City“ narys Justas Adamas.

Antro įvarčio laukti reikėjo vėl daugiau nei dešimt minučių, bet tada pasižymėjo abi komandos, o „Klaipėda City“ išlaikė vieno įvarčio persvarą.

Ją svečiai išlaikė beveik iki pat rungtynių pabaigos, bet „TurboTransfers“ pradėjo žaisti „va-bank“ ir rizikuoti, o šįkart rizika davė vaisių. Per paskutines dvi rungtynių minutes Mantas Makutunovičius pelnė dublį, o dar vieną įvartį pridėjo Aivaras Meškinis.

Šie trys greiti įvarčiai atnešė pergalę „TurboTransfers“ ekipai, kuri su 15 taškų tvirtai stovi aštuntoje vietoje.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 7:3 „Saulės kraštas“

4’ [1:0] Deividas Reimaris

5’ [1:1] Domas Nacickas

7’ [2:1] Bolo

10’ [3:1] Albert Voskunovič

15’ [4:1] Lukas Sendžikas

15’ [4:2] Kildras Kavaliukas

20’ [5:2] Bruninho

22’ [6:2] Bolo

36’ [7:2] Marcelo

40’ [7:3] Domas Nacickas

„TurboTransfers“ 4:2 „Klaipėda City“

18’ [0:1] Justas Adamas

33’ [1:1] Aurimas Pukevičius

33’ [1:2] Donatas Stankevičius

39’ [2:2] Mantas Makutunovičius

40’ [3:2] Mantas Makutunovičius

40’ [4:2] Aivaras Meškinis