Futsal A lygoje – netikėtas „Vikingų“ pralaimėjimas namuose ir „Dainavos“ šuolis į viršų

Sekmadienį buvo sužaistos dar trejos Futsal A lygos rungtynės ir vieneriose iš jų buvo užfiksuota staigmena. Namuose žaidusi Jonavos „Vikingų“ ekipa krito prieš vienus iš autsaiderių ŠSPC „Radviliškį“, kurie iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 2:1.

„Radviliškio“ komandai į priekį įsiveržti pavyko jau penktą minutę, o įvartį pelnė Deividas Dargužas.

Šią persvarą svečiai išlaikė dvidešimt minučių, kol 26 minutę „status quo“ atstatė Kostiantynas Bondarenko

Abi komandos siekė pelnyti daugiau įvarčių ir iškovoti pergalę, o galiausiai tai padarė „Radviliškio“ narys Giedrius Kvedaras, pergalingą smūgį atlikęs paskutinę rungtynių minutę.

Labai panaši atkakli dvikova vyko Pasvalyje, kur SFK „Panevėžys“ rezultatu 2:1 nugalėjo Mažeikių VIP. Šiose rungtynėse pirmojo įvarčio laukti reikėjo pusvalandį, o jį pirmieji pelnė „Panevėžys“, pasižymėjus Mantui Adomėnui.

37 minutę Arsenijus Buinickis rezultatą išlygino, bet „Panevėžys“ dėjo visas pastangas ir paskutinę minutę M.Adomėnas pasiekė dublį ir tuo pačiu atnešė pergalę savo komandai.

Ši pergalė „Panevėžiui“ buvo labai svarbi, nes leido labiau įsitvirtinti antroje vietoje ir šiek tiek atsiplėšti nuo pralaimėjusių „Vikingų“.

Dar vienose vakaro rungtynėse įvarčių jau buvo gerokai daugiau – net devyni. Jie krito Gargžduose, kur vietos „Pramogos“ 3:6 nusileido Alytaus „Dainavai“. Antrojo kėlinio pradžioje komandas dar skyrė tik įvartis, bet Alytaus komandai po to pavyko pabėgti ir laimėti.

Po šios pergalės „Dainava“ su 23 taškais pakilo į ketvirtą vietą ir sugebėjo aplenkti šįvakar pralaimėjusius VIP ir „Pramogų“ klubus.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ 1:2 ŠSPC „Radviliškis“

5’ [0:1] Deividas Dargužas

26’ [1:1] Kostiantyn Bondarenko

40’ [1:2] Giedrius Kvedaras

SFK „Panevėžys“ 2:1 Mažeikių VIP

30’ [1:0] Mantas Adomėnas

37’ [1:1] Arsenij Buinickij

40’ [2:1] Mantas Adomėnas

Gargždų „Pramogos“ 3:6 Alytaus „Dainava“

3’ [0:1] Nojus Jančiauskas

9’ [0:2] Vytautas Lukša

10’ [1:2] Šarūnas Skulskis

18’ [1:3] Nojus Jančiauskas

22’ [2:3] Algimantas Bačanskis

26’ [2:4] Kyrylo Silich

30’ [2:5] Linas Savastas

31’ [3:5] Šarūnas Skulskis

36’ [3:6] Kyrylo Silich (iš 10 m.b.)