Neįgaliesiems

Futsal A lygoje „Panevėžys“ rimtai kibo į „Kauno Žalgirio“ atlapus

Lietuvos Futsal A lygoje dešimtasis turas prasidėjo gan neįprastu laiku – penktadienį, o turo pradžia iškart pateikė desertą – lyderių dvikovą.

Radviliškio arenoje ginklus surėmė antroje vietoje esantis SFK „Panevėžys“ ir pirmenybių lyderis „Kauno Žalgiris“. Panevėžiečiai metė rimtą iššūkį čempionams, bet „Kauno Žalgiris“ jį atlaikė ir laimėjo rezultatu 5:4.

Kauno ekipai šias rungtynes pavyko pradėti puikiai. Per pirmas dvi minutes pasižymėjo du brazilai ir „Kauno Žalgiris“ žaibiškai įsiveržė į priekį.

Visgi, „Panevėžio“ ekipos tai iš vėžių neišmušė – net neįpusėjus kėliniui tiksliai smūgiavo Edgaras Baranauskas ir Arūnas Šteinas, o rezultatas tapo lygus 2:2.

Iki pertraukos „Kauno Žalgiriui“ pavyko įmušti dar kartelį, o jų gretose pasižymėjo dar vienas brazilas – Ismaelis De Oliveira.

Šįkart Kauno ekipai pavyko kiek ilgiau išlaikyti turėtą persvarą. Rezultatas nesikeitė daugiau nei dešimt minučių, bet 27 minutę Albert Voskunovičius įsimušė į savo vartus ir rezultatas vėl tapo lygus.

Po maždaug penkių minučių Lukas Sendžikas sugebėjo dar kartą išvesti savo komandą į priekį, bet po minutėlės Mantas Adomėnas atstatė „status quo“.

Galiausiai rungtynių didvyriu tapo prieš tai nelaimėlio pozicijoje atsidūręs Albertas Voskunovičius, kuriam 37 minutę pavyko įmušti pergalingą įvartį ir taip „Kauno Žalgiris“ vis dar žengia be prarastų taškų.

Rezultatas:

SFK „Panevėžys“ 4:5 „Kauno Žalgiris“

1’ [0:1] Victor Hugo Pires Dos Santos

2’ [0:2] Anderson Abner Lima Targino

7’ [1:2] Edgaras Baranauskas

10’ [2:2] Arūnas Šteinas

14’ [2:3] Ismael De Oliveira Candido

27’ [3:3] Albert Voskunovič (į savo vartus)

33’ [3:4] Lukas Sendžikas

35’ [4:4] Mantas Adomėnas

37’ [4:5] Albert Voskunovič

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS