Neįgaliesiems

Futsal A lygoje – paskutinis žingsnis iki finalo

Rungtynėmis Jonavoje šį vakarą startuos 2022-2023 metų Lietuvos futsal A lygos pusfinalio etapas, kuriame vis dar varžosi „Kauno Žalgiris“, Jonavos „Vikingai“, „Gargždų pramogos“ ir FK „Saulės kraštas“.

Serijose iki dviejų pergalių paaiškės, kurios dvi komandos keliaus į didįjį finalą, o kurios dvi – kovos dėl trečiosios vietos.

Visas rungtynes tiesiogiai stebėti bus galima futbolas.tv platformoje.

Jonavos „Vikingai“ – „Saulės kraštas“

2023 m. kovo 14 d. 20:00 val. Jonavos sporto arena

2023 m. kovo 18 d. 16:00 val. Viekšnių gimnazijos salė

Pastaraisiais metais Jonavos komandą mes įpratome matyti ant antrojo turnyro lentelės laiptelio. Ne išimtis buvo ir šis reguliarusis sezonas, kuriame „Vikingai“ atsidūrė iškart už „Kauno Žalgirio“ klubo pečių.

Paklausus pačių jonaviškių, jų ambicijos siekia kiek toliau nei eilinis vicečempiono titulas. Tačiau, kad tai būtų pasiekta, visų pirma reikia peržengti dar vieną barjerą – tai yra puikią sportinę formą demonstruojantys ir praėjusią savaitę iki futsal taurės turnyro finalo prasibrovę „Saulės krašto“ futbolininkai.

„Iš vienos pusės gali atrodyti, kad mums trūksta praktikos, nes seniai žaidėme rungtynes. Tačiau, kita vertus, pusė komandos atstovavo rinktinei, kita pusė atsakingai treniravosi ir ruošėsi pusfinalio serijai, o „Saulės kraštas“ gali nespėti atsistatyt po taurės finalo.

Bet čia ne mūsų bėdos, mes žiūrime tiktai į save. Žaisime ne prieš VIP, bet atsakomąsias rungtynes žaisime būtent VIP namų arenoje. Ta salė mūsų komandai labai neparanki, maža, bet ruošiamės su didele energija, išsigydę traumas.

„Saulės kraštas“ įrodė, kad yra verti būti tarp keturių stipriausių komandų, bet mes iš savo pusės padarysime viską, kad jie sezoną užbaigtų žaisdami dėl trečios vietos“, – apie būsimą pusfinalio seriją kalbėjo jonavietis Benas Spietinis.

„Įtakos po taurės finalo ketverto gal ir gali būti, nes komandai jaučiasi tiek nuovargis po ilgų kelionių, tiek mikrotraumos, kurias patyrė ne vienas žaidėjas. Vis tik, svarbiausia, kad komandoje turime gerą atmosferą, tad važiuojame kovoti dėl pirmos pergalės .

Taip, „Vikingai“ yra vieni iš turnyro favoritų, su jais žaisti visada sunku, bet tuo pačiu ir įdomu. Svarbu bus neleisti laisvai žaisti jiems, padėti vienas kitam, o per rungtynes, manau, vis tiek atsiras progų įvarčiams“, – mintimis dalinosi Donatas Morkis.

„Kauno Žalgiris“ – „Gargždų pramogos“

2023 m. kovo 15 d. 20:00 val. Kauno sporto halė

2023 m. kovo 19 d. 17:00 val. Gargždų miesto Policijos salė

Daugkartiniams šalies čempionams pusfinalio etapas lėmė akistatą su „Gargždų pramogų“ futbolininkais, kurie reguliariajame sezone išsiskyrė nestabilumu. Buvo puiki sezono pradžia, vėliau duobė ir, galiausiai, užimta ketvirtoji vieta bei ketvirtfinalyje įveiktas Vilkaviškio „Bruklinas“.

Kauniečiai, savo ruožtu, nuo pirmųjų čempionato rungtynių demonstravo milžinišką jėgą, prieš kurią bejėgiai buvo visi. Netgi ir paskutinė savaitė, kurios metu „Žalgiris“ iškovojo futsal taurę, buvo įspūdinga – 11 įmuštų ir nė vieno praleisto įvarčio.

Gargždiškiams, visų pirma, teks bandyti stabdyti „Kauno Žalgirio“ lyderį Wepe. Tačiau net ir jį sustabdžius, lengvo gyvenimo „Pramogos“ tikrai neturės.

„Komanda į visas rungtynes važiuoja laimėti, nes, kitu atveju, kam tada išvis važiuoti? Žinome ir suprantame, su kuo žaisime, bet čia yra pusfinalis ir bandysime pasirodyti kaip galima geriau ir prie gerai sužaistų rungtynių – juos nustebinti. O kaip bus ir kas gausis, parodys pačios rungtynės“, – sakė Gargždų ekipos narys Donatas Surblys.

„Ne pirmą kartą pasikartosiu, bet dažnai mums rungtynės duoda pamokų su mūsų koncentracija. Pametame ją kažkuriuo metu ir taip varžovai susikuria progų. Tad turime išlaikyti visuomet maksimalią koncentraciją, kad varžovai turėtų kuo mažiau progų prie mūsų vartų.

Kuo išskirtinė serija bus, sunku pasakyti. Mes žaisime savo žaidimą ir stengsimės jį įgyvendinti kuo geriau, o varžovai, kaip visuomet, kovos iki galo, tad manau, kad viskas pasimatys rungtynėse“, – sakė kauniečių kapitonas Justinas Zagurskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS