Futsal A lygoje pergalėmis džiaugėsi VIP ir „Saulės kraštas“

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos dar dvejos 12-ojo turo rungtynės. Vienos iš jų vyko Klaipėdoje, kur vietos „Klaipėda City“ priėmė svečius iš Mažeikių – VIP salės futbolo žaidėjus.

Pirmenybių autsaiderė „Klaipėda City“ nepasipriešino Mažeikių komandai ir jai pralaimėjo rezultatu 1:3.

VIP ekipai į priekį įsiveržti pavyko jau penktą rungtynių minutę po tikslaus Pavelo Smolkovo smūgio.

Savo pranašumą VIP padidino jau tik artėjant rungtynių pertraukai. Tai 17 minutę padarė komandos kapitonas Rokas Gecevičius.

Tas pats R. Gecevičius jau sužaidus daugiau nei pusę antrojo kėlinio įmušė dar vieną įvartį, o rezultatas tapo 3:0 svečių naudai.

Galiausiai, vieną įvartį „Klaipėda City“ pelnė, o tai, likus minutei iki rungtynių pabaigos, padarė Klaipėdos ekipos kapitonas Justas Adamas.

Tuo metu antrose rungtynėse FK „Saulės kraštas“ tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš ŠSPC „Radviliškį“ rezultatu 3:2.

Po pirmojo kėlinio „Saulės kraštas“ pirmavo 2:1, bet vos prasidėjus antrajam kėliniui „Radviliškis“ išlygino rezultatą ir jis ilgą laiką nesikeitė.

Visgi, 38 minutę „Saulės krašto“ narys Domas Nacickas pelnė pergalingą rungtynių įvartį ir padėjo savo komandai įsirašyti dar tris taškus bei su 21 tašku pakilti į ketvirtą lygos vietą.

Rezultatai:

„Klaipėda City“ 1:3 Mažeikių VIP

5’ [0:1] Pavelas Smolkovas

17’ [0:2] Rokas Gecevičius

33’ [0:3] Rokas Gecevičius

39’ [1:3] Justas Adamas

FK „Saulės kraštas“ 3:2 ŠSPC „Radviliškis“

11’ [1:0] Valdas Rubel

14’ [1:1] Agnius Juozapaitis

17’ [2:1] Aivaras Bagočius

21’ [2:2] Kristupas Petravičius

38’ [3:2] Domas Nacickas