Futsal A lygoje pergales šventė favoritai

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaisti visi šeštojo turo susitikimai, o juose visuose pergales šventė favoritai.

Čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ neturėjo vargo su ŠSPC „Radviliškiu“ ir juos sutriuškino rezultatu 7:0.

Nors Kauno komanda pirmavo jau nuo antros minutės po tikslaus Deivido Reimario smūgio, bet kertinis rungtynių periodas buvo užfiksuotos pirmojo kėlinio pabaigoje. Per paskutines penkias kėlinio minutes „Kauno Žalgiris“ įmušė keturis įvarčius be atsako ir pasiuntė varžovus į rūbinę nuleistomis galvomis.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ pelnė dar du įvarčius, tad persvarai išaugus iki septynių įvarčių, Kauno komanda tiesiog ramiai užbaigė rungtynes ir šventė pergalę.

Tuo metu antroje vietoje esantis SFK „Panevėžys“ šeštajame ture susitvarkė su „TurboTransfers“. Panevėžiečiams Vilniaus komandą pavyko įveikti rezultatu 8:3.

Šiose rungtynėse pirmasis įvartis taip pat buvo pelnytas antrą minutę, o jį įmušė „Panevėžio“ narys Marius Butėnas. 15 minutę „TurboTransfers“ vartininkas Marius Šalkauskas rezultatą išlygino, bet prieš pat pertrauką Mantas Adomėnas išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje veteranas Arūnas Šteinas pelnė du įvarčius ir apčiuopiamą persvarą įgavę panevėžiečiai jos jau nepaleido.

Nors varžovai dar kelis kartus bandė švelninti rezultatą, „Panevėžys“ puikiai užbaigė rungtynes, įmušdamas dar keturis įvarčius ir nesuteikdamas „TurboTransfers“ didesnių vilčių.

Kitose rungtynėse taip pat buvo užfiksuotas rezultatas 8:3, o pergalę tokiu skirtumu pasiekė FK „Saulės kraštas“, kuris nugalėjo FC „Klaipėda City“.

„Saulės krašto“ ekipa pirmąjį įvartį pelnė dar pirmą minutę, bet „Klaipėda City“ po trijų minučių rezultatą išlygino. Visgi, kito savo įvarčio klaipėdiečiams teko laukti daugiau nei pusvalandį, o per tą laiką „Saulės kraštas“ sumušė net septynis įvarčius bei varžovams leido pasižymėti jau pačioje rungtynių pabaigoje.

Panašiu skirtumu laimėjo ir Jonavos „Vikingai“. Trečioje vietoje esanti ekipa 7:3 palaužė Alytaus „Dainavą“. „Vikingams“ laimėti nesutrukdė net ir 35 minutę gauta Beno Spietinio raudona kortelė. Tuo metu „Vikingai“ jau pirmavo 4:2, o žaisdami mažumoje šią persvarą netgi padidino. Prie to svariai prisidėjo du įvarčius per paskutines dvi minutes įmušęs Lukas Sipavičius.

Tuo metu mažiausiai įvarčių buvo užfiksuota rungtynėse tarp Gargždų „Pramogos“ ir Mažeikių VIP. Čia buvo įmušti tik du įvarčius, bet juos abu pelnė ir pergalę rezultatu 2:0 iškovojo Gargždų komanda.

Abu savo įvarčius „Pramogos“ įmušė antrajame kėlinyje. 29 minutę pasižymėjo Aurimas Skurdelis, o 37 minutę pergalę įtvirtino Algimantas Bačanskis. Po šios pergalės Gargždų ekipa su 7 taškais pakilo į penktą vietą.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 7:0 ŠSPC „Radviliškis“

2‘ [1:0] Deividas Reimaris

15‘ [2:0] Arthur Alves Cardoso (iš 6 m.b.)

18’ [3:0] Lukas Sendžikas

20‘ [4:0] Lukas Sendžikas

20’ [5:0] Ismael De Oliveira Candido

21’ [6:0] Albert Voskunovič

23‘ [7:0] Maksym Avetysian

„TurboTransfers“ 3:8 SFK „Panevėžys“

2’ [0:1] Marius Butėnas

15’ [1:1] Marius Šalkauskas

19’ [1:2] Mantas Adomėnas

21’ [1:3] Arūnas Šteinas

28’ [1:4] Arūnas Šteinas

35’ [2:4] Mantas Makutunovičius

37’ [2:5] Marius Butėnas

38’ [2:6] Donatas Paulauskas

38’ [3:6] Tomas Bielickas

39’ [3:7] Donatas Paulauskas

40’ [3:8] Žilvinas Banys

FC „Klaipėda City“ 3:8 FK „Saulės kraštas“

1’ [0:1] Igors Kozlovs

4’ [1:1] Justas Adamas (iš 6 m.b.)

6’ [1:2] Aivaras Bagočius

12’ [1:3] Aivaras Bagočius

19’ [1:4] Rokas Gedminas

25’ [1:5] Edvinas Jasaitis

30’ [1:6] Tadas Labukas

33’ [1:7] Aivaras Bagočius

35’ [1:8] Aivaras Rakašius

36’ [2:8] Aleksandr Fiodorov

37’ [3:8] Jordy van de Corput (į savus vartus)

Gargždų „Pramogos“ 2:0 Mažeikių VIP

29’ [1:0] Aurimas Skurdelis

37’ [2:0] Algimantas Bačanskis

Jonavos „Vikingai“ 7:3 Alytaus „Dainava“

4’ [1:0] [Gytis Vasylius

12’ [1:1] Modestas Atmanavičius

12’ [2:1] Deivydas Matulevičius (į savus vartus)

17’ [3:1] Artūras Rocys

20’ [3:2] Modestas Atmanavičius (iš 10 m.b.)

26’ [4:2] Kyrylo Silich (į savus vartus)

35’ Benas Spietinis („Vikingai“) – raudona kortelė

35’ [5:2] Andrius Skorupskas

35’ [5:3] Kyrylo Silich

39’ [6:3] Lukas Sipavičius

40’ [7:3] Lukas Sipavičius

40’ Kęstutis Miglinis („Dainava“) – raudona kortelė