Futsal A lygoje pergales šventė svečiai

Sekmadienį Futsal A lygoje buvo užbaigtas 10-asis turas. Turas buvo užbaigtas dvejomis svečių pergalėmis. Vieni iš svečių – Mažeikių VIP futbolininkai, kurie išvykoje 3:0 palaužė FK „Saulės krašto“ ekipą.

VIP komandai į priekį įsiveržti pavyko 8 minutę, kuomet puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo Evaldas Kugys.

Aikštės šeimininkai iki pertraukos turėjo kelis gerus šansus įmušti, tačiau jais nepasinaudojo, o VIP prieš pertrauką dar pelnė antrą įvartį. Po žaibiškos kontratakos Deividas Gineitis išbėgo vienas prieš vartininką ir nesuklydo bei pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo Šiaulių-Naujosios Akmenės jungtinės komandos pavojinga ataka, tačiau jie neįmušė, o po minutės patys traukė kamuolį iš savo vartų, kai dar vieną greitą kontrataką tiksliai užbaigė Rokas Gecevičius.

Nors iki rungtynių pabaigos dar buvo likę daug laiko, FK „Saulės kraštas“ nesugebėjo realizuoti nei vienos savo progos. Kelių savo šansų neišnaudojo ir VIP, tad rungtynėse daugiau įvarčių nebuvo.

Po šios pergalės VIP lieka šeštoje vietoje, bet ši pergalė leido priartėti prie penktoje vietoje esančio „Saulės krašto“.

Tuo metu kitose lygos rungtynėse po atkaklios kovos Alytaus „Dainava“ svečiuose 4:3 palaužė ŠSPC „Radviliškio“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje dominavo gynyba, o vienintelį kėlinio įvartį pelnė svečiai. Tai 8 minutę padarė Titas Vitukynas.

Vos prasidėjus kėliniui „Radviliškio“ narys Karolis Kazokaitis rezultatą išlygino, o praėjus dar kelioms minutėms komandos apsikeitė įvarčiais ir rezultatas tapo 2:2.

Visgi, lygus rezultatas išbuvo vos dvi minutes, kadangi 27 minutę Deivydas Matulevičius dar kartą išvedė „Dainavą“ į priekį.

Po greitos įvarčių krušos kurį laiką komandos ir vėl nepavyko pramušti gynybos. Praėjus dešimt minučių tai pagaliau apdarė Linas Savastas, o „Dainava“ įgavo dviejų įvarčių persvarą.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Radviliškio“ futbolininkas Marius Baziulis sušvelnino rezultatą, tačiau jo išlyginti „Radviliškis“ taip ir nesugebėjo, o tai reiškė, kad pergalę šventė „Dainava“.

Rezultatai:

FK „Saulės kraštas“ 0:3 Mažeikių VIP

8‘ [0:1] Evaldas Kugys

17’ [0:2] Deividas Gineitis

22’ [0:3] Rokas Gecevičius

ŠSPC „Radviliškis“ 3:4 Alytaus „Dainava“

8’ [0:1] Titas Vitukynas

21’ [1:1] Karolis Kazokaitis

25’ [2:1] Domantas Nebilevičius

25’ [2:2] Oskaras Lukošiūnas

27’ [2:3] Deivydas Matulevičius

37’ [2:4] Linas Savastas

39’ [3:4] Marius Baziulis