Futsal A lygoje – užtikrinta „Vikingų“ pergalė namuose

Lietuvos Futsal A lygoje antradienį prasidėjo 18-ojo turo kovos, o pirmoji turo akistata įvyko Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ priėmė Vilniaus „TurboTransfers“. Šeimininkų komanda savų sirgalių nenuvylė ir laimėjo rezultatu 5:2.

Pirmojo įvarčio Jonavos ekipos fanams reikėjo laukti beveik pusę kėlinio, bet kai „Vikingai“ pralaužė ledus, kamuoliai į „TurboTransfers“ vartus pasipylė vienas po kito.

Devintą minutę Paulius Osauskas tapo ledlaužiu, o per kitas keturias minutes dar du įvarčius pridėjo Viktoras Kravtsovas.

Pozityvumo ženklų „TurboTransfers“ parodė prieš pertrauką – rezultatą sušvelnino komandos puolėjas Mantas Makutunovičius.

Antrojo kėlinio scenarijus buvo labai panašus kaip ir pirmojo, tik jį pakeitė dar gauta raudona kortelė. Ji buvo parodyta „TurboTransfers“ nariui Kęstučiui Balčiūnui.

Neilgai trukus po šio epizodo, praktiškai įpusėjus antrajam kėliniui, V. Kravtsovas įmušė trečiąjį savo įvartį, o po keturių minučių jau įsirašė ir ketvirtąjį – rezultatas tapo 5:1.

„TurboTransfers“ rungtynių pabaigoje dar kartą sušvelnino rezultatą, o tiksliau – patys „Vikingai“ įsimušė į savo vartus, bet tai džiaugtis pergale nesutrukdė.

Rezultatas:

Jonavos „Vikingai“ 5:2 Vilniaus „TurboTransfers“

9’ [1:0] Paulius Osauskas

12’ [2:0] Viktor Kravtsov

13’ [3:0] Viktor Kravtsov

18’ [3:1] Mantas Makutunovičius

27’ Kęstutis Balčiūnas („TurboTransfers”) – raudona kortelė

29’ [4:1] Viktor Kravtsov

33’ [5:1] Viktor Kravtsov

38’ [5:2] Gustas Jaskutis (į savo vartus)