Futsal A lygoje „Vikingai“ laimėjo nesunkiai, „Pramogos“ dėl pergalės kovoti turėjo iki paskutinių minučių

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos dvejos 10-ojo turo rungtynės. Jose abejose pergales iškovojo rungtynių favoritėmis laikytos komandos, bet tos pergalės buvo pakankamai skirtingos.

Jonavos „Vikingai“ Klaipėdoje nepaliko vilčių vietos „Klaipėda City“ ekipai ir ją nugalėjo rezultatu 6:0.

Savo persvarą „Vikingai“ pradėjo rodyti nuo pirmų minučių. Iš pradžių juos į priekį išvedė Jonas Ulberkis, o dar iki pertraukos persvarą iki trijų įvarčių padidino Aleksandras Lebedevas ir Genaras Samsonik.

Antrajame kėlinyje „Vikingai“ užbaigė pradėtą darbą, o prie to labiausiai prisidėjo J. Ulberkis, galiausiai užfiksavęs asmeninį „hat-tricką“. Dar vieną įvartį nugalėtojams pridėjo Lukas Sipavičius.

Tuo metu kitose rungtynėse poros favoritu laikytas Gargždų „Pramogos“ klubas tik rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti Vilniaus „TurboTransfers“ ir juos įveikė rezultatu 2:0.

Rungtynėse, kuriose dominavo gynyba, pirmojo įvarčio laukti reikėjo net 37 minutes. Tiesa, prieš tai „Pramogos“ turėjo šansą įmušti įvartį, bet 33 minutę nerealizavo 6 metrų baudinio. Grįžtant į 37 minutę, tai būtent tada Donatui Surbliui pavyko išvesti svečius į priekį, o vos po minutės persvarą ir tuo pačiu pergalę įtvirtino Deividas Lukošius.

Rezultatai:

FC „Klaipėda City“ 0:6 Jonavos „Vikingai“

5’ [0:1] Jonas Ulberkis

11’ [0:2] Aleksandr Lebedev

13’ [0:3] Genaras Samsonik

26’ [0:4] Jonas Ulberkis

36’ [0:5] Jonas Ulberkis

36’ [0:6] Lukas Sipavičius

FC „TurboTransfers“ 0:2 Gargždų „Pramogos“

37’ [0:1] Donatas Surblys

38’ [0:2] Deividas Lukošius