Neįgaliesiems

Futsal A lygos 11-asis turas: Kai keturių įvarčių – per mažai

Dviguba Lietuvos futsal A lygos savaitė prasidėjo lyderių „Kauno Žalgirio“ futbolininkų užtikrinta pergale prieš antroje vietoje esančius Jonavos „Vikingus“. Pastarieji pelnė tik vieną įvartį ir tapo nerezultatyviausia turo komanda.

„Gargždų pramogos“ patyrė nesėkmę su trimis pelnytais įvarčiais, o dar trys komandos pasižymėjo po keturis kartus, tačiau jos visos buvo priverstos pripažinti varžovų pranašumą.

Išsigelbėjo

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai liko be taškų Vilkaviškyje vykusiose rungtynėse su „Bruklinu“. Kauniečiai, nepaisant puikios pradžios ir net keturių įvarčių persvaros, susitikimo pabaigoje nemažai vargo, kad į lentelę būtų įrašyti trys taškai.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų varžovų vartus užgulę aikštės šeimininkai įvarčiu jau džiaugėsi sužaidus vos 70 sekundžių, kai nesėkmingai sužaidus vartininkui, Francisco Gustavo išvedė savo komandą į priekį.

Toks šaltas dušas kauniečių nepažadino, o tai iki pertraukos lėmė dar tris „Bruklino“ įvarčius. „Hegelmann“ vieninteliu savo įvarčiu pasižymėjo esant rezultatui jau 0:3.

Antrojo kėlinio pirmoji pusė šeimininkų persvarą dar labiau išaugino, o tuomet vaizdas kardinaliai pasikeitė. Lukas Sipavičius, Kipras Keliauskas ir Rafaelis Medeiros vos per keturias minutes skirtumą sumažino iki minimumo. Visgi pernelyg didelis kauniečių noras L. Sipavičiui netrukus kainavo antrąją geltoną kortelę ir žaisdami daugumoje vilkaviškiečiai atsilaikė.

„Bruklinas“ – „Hegelmann“ 5:4

Įvarčiai: D. Karpavičius 2, Francisco Gustavo, G. Čibirka, F. Anderson; R. Medeiros 2, L. Sipavičius, K. Keliauskas.

Vėl žemyn

Mažeikių VIP ekipa yra labiausiai nenuspėjama visoje lygoje. Geras rungtynes keičia prastos, o prastas – vėl geros. 11-asis turas mažeikiškiams dvikovoje su Radviliškio komanda akivaizdžiai nesusiklostė. Po šios dvikovos VIP ir „Radviliškį“ skiria vos vienas taškas.

Sunku nuspėti, su kokiomis mintimis rungtynes pasitiko aikštės šeimininkai, tačiau, kad ir kokios tos mintys būtų, labai panašu, kad jos neišsipildė. Ir tai, visų pirma, lėmė siaubingai sužaista pirmojo kėlinio pirmoji pusė.

Per pirmąsias dešimt minučių radviliškiečiai sumušė keturis įvarčius bei sužaidė geriausią atkarpą per visą šį sezoną. Visgi, VIP atsigavo – trys įvarčiai iki pertraukos vėl grąžino komandą į rungtynes, bet to nepakako. Tai tapo aišku, kad esant rezultatui 4:6 ir pakeitus vartininką penktu žaidėju, rungtynių pabaigoje VIP praleido septintąjį ir aštuntąjį įvarčius.

VIP – „ŠSPC-Radviliškis“ 4:8

Įvarčiai: T. Markevičius, E. Stankevičius, A. Juchno, A. Lebedevas; M. Martyšovas 3, E. Romanovas 2, M. Adomėnas, S. Gailiūnas, M. Baziulis.

Kažkur matyta

Akmenėje prieš šeimininkus žaidę „VGTU Vilkai“ rungtynes pradėjo dviem pelnytais įvarčiais, tačiau vėliau uždominavę varžovai sugebėjo panaikinti deficitą ir galiausiai iškovoti pergalę.

Labai panašų vaizdą buvo galima matyti ir dešimtojo turo rungtynėse, kai dviejų tikslių smūgių persvarą rungtynių pradžioje įgiję Marijaus Rimo auklėtiniai vėliau pripažino „Gargždų pramogų“ pranašumą.

„VGTU Vilkai“ į priekį išsiveržė po Arno Levonausko įvarčio, o kaip ir savaitgalį, taip ir dabar, tiksliam smūgiui „Vilkams“ užteko vos poros minučių. Netrukus rezultatas tapo 2:0, tačiau gera pradžia nebuvo pusė darbo, o akmeniškiai dar iki pertraukos jau buvo priekyje.

Po pertraukos ilgą laiką abiem komandoms pasižymėti nepavyko, o pati dvikovos pabaiga ir vėl sėkmingesnė buvo „Akmenės kraštui“. Akmeniškiai iškovojo septintąją pergalę bei turnyro lentelėje dar tvirčiau įsitaisė trečioje vietoje.

„Akmenės kraštas“ – „VGTU Vilkai“ 6:4

Įvarčiai: J. Wellingtonas 2, Janderson 2, Maicol, G. de Araujo; A. Levonauskas 2, L. Tatarūnas, T. Gulbicki.

Kėdainių šou

„Kėdainiai United“ iškovojo penktą pergalę, šįsyk užtikrintai išvykoje nugalėję „Gargždų pramogas“.

Geriausią atkarpą kėdainiškiai sužaidė po pertraukos, kai per 10 žaidimo minučių į varžovų vartus sumušė penkis įvarčius ir skirtumą padidino iki 8:1.

Nors šeimininkai po Deivido Padaigio įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau vos po keliasdešimties sekundžių Evaldas Kugys rezultatą išlygino – po kampinio veteranui buvo paridentas kamuolys, o jis vienu lietimu jį pasiuntė į tolimąjį apatinį vartų kampą. Antrąjį įvartį gargždiškiai varžovams padovanojo patys ir tai buvo jų slogios rungtynių atkarpos pradžia.

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Kėdainių United“ mušė įvarčius tokius, kokius tik norėjo. Tarp pasižymėjusiųjų buvo ir praėjusio mėnesio lygos MVP – vartininkas Egidijus Žagaras, kuris neoficialiose vartininkų lenktynėse pagal įvarčius lenkia visus varžovus.

Dvikovos pabaigoje Alekandras Fiodorovas ir Aurimas Skurdelis deficitą dar sumažino, tačiau tai nuo triuškinamo pralaimėjimo neišgelbėjo.

„Gargždų pramogos“ – „Kėdainiai United“ 3:8

Įvarčiai: D. Padaigis, A. Fiodorovas, A. Skurdelis; T. Rakašius 2, N. Kestenis 2, E. Kugys, A. Gėgžna, Š. Činikas, E. Žagaras.

Finalininkai – be intrigos

Pastaruosius keletą metų milžinišką įtampą kėlusios „Vikingų“ – „Kauno Žalgirio“ rungtynės šiame sezone tokios nebėra. Tai buvo įrodyta tiek LFF futsal supertaurės rungtynėse, tiek pirmajame rate, tiek ir dabar.

Šiose rungtynėse žalgiriečiai dominavo nuo pirmos minutės, o geriausiu žaidėju buvo keturiais įvarčiais pasižymėjęs Igoris Rafaelis. Brazilas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Vikingams“ vienintelį garbės įvartį Genaras Samsonikas įmušė dvikovai jau artėjant į pabaigą – tuomet švieslentėje degė skaičiai 0:8.

„Vikingai“ – „Kauno Žalgiris“ 1:7

Įvarčiai: G. Samsonikas; Igoris Rafaelis 4, Vinicius, Vitinho, G. Zenkovas.

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS