Futsal A lygos 11 turas: centrinė lygos favoritų akistata nenuvylė

Savaitgalį sužaisti vienuoliktojo Futsal A lygos turo susitikimai, po kurių paaiškėjo, kad „Kauno Žalgiris“ užsitikrino vienvaldžio lyderio poziciją. Be to, prie Mažeikių VIP prisijungęs Edgaras Baranauskas savo sugrįžimą paženklino hetriku, „Bruklinas“ ne tik panaikino dviejų įvarčių deficitą, bet ir iškovojo triuškinamą pergalę, o „Gargždų pramogos“ ir vėl laimėjo dvikovos pabaigoje.

Vienvaldis

„Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“ pastaruoju metu turnyro lentelėje žengė koja kojon, tad sekmadienio rungtynės be visų išankstinių motyvacijų turėjo papildomą – vienvaldžio lyderio poziciją.

Ir nors daugkartiniam čempionui nebuvo lengva, nors „Vikingai“ nuolat jiems kvėpavo į nugaras, tačiau reikia pripažinti, kad Dentinho auklėtinių pergalė buvo pelnyta, o daugiausiai prie to prisidėjo brazilas Wesley.

Būtent jis atliko idealų perdavimą Tomui Bučmai, kai buvo pelnytas pirmasis įvartis, būtent jis pradėjo ataką, kai „Kauno Žalgiris“ darsyk išsiveržė į priekį rungtynėse 2:1. Galiausiai, jo atstovaujamai komandai pirmaujant 3:2 ir likus 68 sekundėms, jis įtvirtino pergalę.

Įdomu tai, kad žalgiriečiams pirmaujant 2:1, Dentinho vietoj vartininko į aikštę metė penktą žaidėją Justiną Zagurską, kuris sukūrė idealią situaciją įvartį pelniusiam Marcelo. Galima prisiminti, kad praėjusiame LFF futsal taurės turnyre buvo panaši situacija (tuomet rezultatas buvo 2:2) – Dentinho aikštės žaidėju pakeitė vartininką ir netrukus už tai kauniečiai buvo nubausti, o „Vikingai“ iškovojo kelialapį į pusfinalį.

„Vikingų“ gretose abusyk pasižymėjo Igoris Manduras.

Naujokai

Iš Italijos į Lietuvą sugrįžusiam ir prie Mažeikių VIP prisijungusiam Edgarui Baranauskui užteko vieno bandymo, kad jis savo sąskaitoje turėtų hetriką, o pirmam sezono įvarčiui jam neprireikė nė šešiasdešimties sekundžių.

Kad „Turbotransfers“ ekipai nepasirodytų maža, E. Baranauskas nebuvo vienintelis naujokas šioje dvikovoje pasižymėjęs įvarčiu. Esant rezultatui 1:0, antrąjį rungtynių įvartį pelnė iš „Panevėžio“ po pirmojo rato persikėlęs Mantas Adomėnas.

Milžinišką persvarą turėję VIP iki pertraukos sugebėjo susikurti dviejų įvarčių persvarą, o antrajame kėlinyje skirtumas pradėjo nenumaldomai augti. Priminsime, kad pirmajame rate komandos sužaidė lygiosiomis 2:2.

Pabudimas

Nepaisant to, kad prieš dvikovą Mindaugas Grigalevičius kratėsi favorito vardo, jo auklėtiniai net 10:3 sutriuškino „Panevėžį“. Tiesa, viskas galėjo susiklostyti kitaip ir viskas klostėsi kitaip. Po Radvilo Jokubonio ir Luko Tatarūno įvarčių panevėžiečiai pirmavo 2:0.

Būtent tų dviejų įvarčių ir prireikė „Bruklino“ atstovams, kad jie atsibustų ir pradėtų žaisti taip, kaip publika nori matyti juos žaidžiančius.

Vienas po kito pradėję kristi įvarčiai į „Panevėžio“ vartus vilkaviškiečiui Augustui Dubickui garantavo hetriką, o Mindaugui Kasparui ir Benui Buzevičiui – dublius.

Išsigelbėjo

Kaip ir prieš savaitę „Gargždų pramogoms“ prireikė pralaimėti pirmąjį kėlinį, įtampą sukelti iki maksimumo ir tik tada laimėti rungtynes.

Galime prisiminti, kad prieš savaitę gargždiškiai po pirmojo kėlinio 1:2 atsiliko nuo VIP, tačiau išgelbėjo rungtynes bei trečią vietą lentelėje.

Likus 2:15 minutėms iki susitikimo pabaigos, Genaras Samsonikas pataisė komandos draugo smūgį bei padidino persvarą iki 3:1, dar po dešimties sekundžių širvintiškiai vėl grįžo į kovą, tačiau jos paversti įvarčiais ir taškais nesugebėjo.

Atidėtos

Praėjusios savaitės viduryje Kauno sporto halėje buvo sužaistos atidėtos pirmojo rato rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Gargždų pramogų“. Šioje dvikovoje spindėjo Justino Zagursko žvaigždė.

„Kauno Žalgirio“ kapitonas pasižymėjo trimis įvarčiais, o čempionai iškovojo pergalę 5:3.