Neįgaliesiems

Futsal A lygos 8 turas: nutrūkusi radviliškiečių serija ir nuliai Gargžduose

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futsal A lygoje sužaistos penkerios rungtynės, per kurias dvi komandos pasižymėjo dviženkliu pelnytų įvarčių skaičiumi, o dvi – sausais pasirodymais. Įdomu tai, kad tos abi komandos – „Panevėžys“ ir „Gargždų pramogos“ – žaidė tarpusavyje.

Aštuntajame ture nutrūko „Radviliškio“ pergalių serija, prasitęsė „Saulės krašto“ nelaimėtų rungtynių serija, o lentelės viršuje ir toliau įsitaisę „Kauno Žalgirio“ ir Vikingų“ klubai.

Geriausias

Prieš „Vikingų“ rungtynes Jonavoje su „Turbotransfers“ buvo apdovanotas spalio mėnesio geriausias lygos žaidėjas Orestas Borgunas. Turbūt simboliška, kad jis daugiausiai prisidėjo ir prie pirmojo akistatos įvarčio. Ir nors oficialioje statistikoje įvarčio autoriumi įrašytas „Turbotransfers“ vartininkas Audrius Dilys, tačiau tuomet, net nesužaidus penkių minučių, visą darbą padarė būtent ukrainietis. Tuo O. Borguno darbas nebuvo baigtas, nes per likusią rungtynių dalį jis pasižymėjo keturiais rezultatyviais perdavimais.

Ši dvikova išskirtinė buvo ir dar vienam ukrainiečiui Maksimui Avetysianui, kurio sąskaitoje – keturi įvarčiai. Tokiu rezultatyvumu šis „Vikingų“ žaidėjas dar nebuvo pasižymėjęs.

„Turbotransfers“ patyrė dar vieną nesėkmę, po kurios komandos vadovui Marijui Rimui teliko pripažinti, kad „varžovai pasidarė gerą treniruotę“.

Nutrūko

Keturias pergales iš eilės iškovoję „Radviliškio“ futbolininkai priversti pripažinti, kad serija yra baigta ir ją teks pradėti skaičiuoti iš naujo. Radviliškiečiai neprilygo šalies čempionui ir lyderiui „Kauno Žalgiriui“, kurį dar labiau triuškinamos pergalės sustabdė tik patikimai žaidęs vartininkas Aurimas Žirgulis.

Pačius žalgiriečius į priekį vedė hetriką įforminęs Marcelo. Brazilui tai buvo vienuoliktasis, dvyliktasis ir tryliktasis sezono įvarčiai, o tiek nėra įmušęs nė vienas kitas lygos žaidėjas.

Vienintelį „Radviliškio“ įvartį pelnė Agnius Juozapaitis. „Kauno Žalgiriui“ pirmaujant 3:0, komandos vartininkas Henrique paliko vartus, o aikštės viduryje jo komandos draugas įsigudrino prarasti kamuolį, tad jam teliko pataikyti į tuščius vartus.

Du nuliai

Reiktų gerai pasikapstyti archyvuose, kada paskutinį kartą Lietuvos futsal A lygoje buvo užfiksuotos nulinės lygiosios, tačiau, kad ir kiek besitęsė ta serija, praėjusį savaitgalį ji buvo nutraukta „Panevėžio“ – „Gargždų pramogų“ rungtynėse.

Sukurtų epizodų netrūko nė prie vienų, nė prie kitų vartų, o arčiausiai įvarčio buvo Valdas Pacevičius, kurio nestipriai smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Tuo metu dvikovoje buvo sužaistos tik trys minutės, tačiau nei per jas, nei per likusį laiką kamuolys tinkle taip ir neatsidūrė.

Debiutantų mūšis

Ketvirtoje turnyro lentelės vietoje įsitaisęs Vilkaviškio „Bruklinas“ kitiems tik šiemet A lygos duris pravėrusiems varžovams iš Širvintų nepaliko jokių šansų.

Nepaisant to, kad prieš rungtynes „VGTU Vilkų“ atstovai kalbėjo tik apie norą iškovoti tris taškus, vėliau teko pripažinti, kad nusiteikimas rungtynėms buvo katastrofinis.

Visiškai priešingai į savo pasirodymą žvelgia Suvalkijos atstovai, kuriems pavyko užfiksuoti net kelis rekordus. „Bruklinas“ pirmąsyk klubo istorijoje per rungtynes pelnė bent vienuolika įvarčių, pirmąkart iškovojo pergalę bent aštuonių įvarčių skirtumu, pirmąkart net keturi žaidėjai per rungtynes pelnė bent po du įvarčius.

Duobė

Trimis pergalėmis iš eilės čempionatą pradėjęs „Saulės kraštas“ ritasi žemyn. Ekipa negali laimėti trečiąkart paeiliui ir turnyro lentelėje jau užima tik septintąją vietą. Šįsyk Šiaulių/ Akmenės ekipa pirma pelnė įvartį, tačiau vėliau tik stebėjo, kaip tą daro jų varžovai.

Tie varžovai – iš Mažeikių VIP komandos, kuri labai sunkiai pradėjo sezoną, tačiau dabartinė jos sportinė forma artėja prie tos, kurios buvo tikėtasi iš komandos dar prieš prasidedant sezonui.

Pagrindiniu VIP pergalės kalviu ir „Saulės krašto“ duobkasiu tapo du įvarčius pelnęs Artūras Juchno. Tas antrasis jo įvartis buvo įmuštas likus žaisti keturias sekundes iki dvikovos pabaigos. Įvartis, kuris padėjo paskutinį tašką lenktynėse, kuri komanda kils aukštyn, o kuri kris žemyn.

Rezultatai

 „Širvintos- VGTU Vilkai“ – Vilkaviškio „Bruklinas“ 3:11;

„Saulės kraštas“ – Mažeikių VIP 1:4;

SFK „Panevėžys“ – „Gargždų pramogos“ 0:0;

Jonavos „Vikingai“ – Vilniaus „Turbotransfers“ 10:1;

„Kauno Žalgiris“ – „ŠSPC-Radviliškis“ 4:1;

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS