Futsal A lygos ketvirtfinalio starte – užtikrintos favoritų pergalės

Lietuvos Futsal A lygoje trečiadienį prasidėjo atkrintamųjų varžybų etapas. Visos aštuonios komandos žaidė pirmąsias savo ketvirtfinalio rungtynes. Įdomu tai, kad visose rungtynėse buvo užfiksuotos užtikrintos pergalės, o jas iškovojo šeimininkai.

Čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ nepasigailėjo Vilniaus „TurboTransfers“ ekipos ir ją nugalėjo rezultatu 13:2.

Kauno komanda per pirmas 15 minučių pelnė septynis įvarčius be atsako ir tik kėlinio pabaigoje „TurboTransfers“ džiaugėsi pirmuoju įvarčiu, kuomet į savo vartus įsimušė Justinas Zagurskas.

Antrajame kėlinyje Aivaras Meškinis pelnė antrąjį „TurboTransfers“ įvartį, bet tai buvo viskas, ką svečiai galėjo padaryti. „Kauno Žalgiris“ į tai atsakė dar šešiais įvarčiais ir dėjo pirmą žingsnį link Futsal A lygos pusfinalio.

Pergalę be konkurencijos iškovojo ir SFK „Panevėžys“. Savoje aikštėje jie 6:0 sutriuškino Gargždų „Pramogas“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Arūnas Šteinas ir brazilas Luisas Eduardo. Dar vieną įvartį pridėjo Mantas Adomėnas, o vieną kartą „Pramogos“ įsimušė į savo vartus.

Vargo pirmose ketvirtfinalio rungtynėse neturėjo ir Jonavos „Vikingai“. Savų žiūrovų akivaizdoje „Vikingai“ 7:2 sutvarkė Mažeikių VIP.

„Vikingai“ per pirmą kėlinį pelnė keturis įvarčius be atsako, antrojo kėlinio pradžioje dar tris ir vienu metu pirmavo 7:0.

Antrojo kėlinio pabaigoje VIP pelnė du įvarčius, bet tai didelės įtakos nepadarė ir „Vikingai“ džiaugėsi užtikrinta pergale.

Didžiausia intriga laikėsi rungtynėse tarp Alytaus „Dainavos“ ir „Saulės krašto“. Čia buvo įmušti du greiti įvarčiai, o po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo 1:1, tačiau antrajame kėlinyje „Dainava“ galiausiai įrodė savo pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 6:2. Prie pergalės net trimis įvarčiais prisidėjo Vytautas Lukša.

Atsakomąsias rungtynes pirmos trys poros žais šeštadienį, o „Dainavos“ ir „Saulės krašto“ antroji akistata įvyks sekmadienį.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 13:2 „TurboTransfers“

2’ [1:0] Bolo

4’ [2:0] Deividas Reimaris

6’ [3:0] Lukas Sendžikas

7’ [4:0] Arthur

12’ [5:0] Lukas Sendžikas

13’ [6:0] Arthur (iš 6 m.b.)

15’ [7:0] Maksym Avetysian

20’ [7:1] Justinas Zagurskas (į savo vartus)

26’ [8:1] Murillo

28’ [8:2] Aivaras Meškinis

30’ [9:2] Tomas Bučma

33’ [10:2] Arthur

35’ [11:2] Marcelo

36’ [12:2] Murillo

40’ [13:2] Lukas Sendžikas

SFK „Panevėžys“ 6:0 Gargždų „Pramogos“

6’ [1:0] Arūnas Šteinas (iš 6 m.b.)

13’ [2:0] Arūnas Šteinas

20’ [3:0] Luis Eduardo

29’ [4:0] Valdas Pocevičius (į savo vartus)

33’ [5:0] Luis Eduardo

33’ [6:0] Mantas Adomėnas

Jonavos „Vikingai“ 7:2 Mažeikių VIP

1’ [1:0] Paulius Osauskas

3’ [2:0] Jonas Ulberkis

11’ [3:0] Jonas Ulberkis

14’ [4:0] Andrius Kondratovič (į savo vartus)

23’ [5:0] Viktor Kravtsov

23’ [6:0] Taras Onufrak

28’ [7:0] Paulius Osauskas

32’ [7:1] Andrius Kondratovič

35’ [7:2] Rokas Gecevičius

DFK „Dainava“ 6:2 FK „Saulės kraštas“

2’ [1:0] Linas Savastas

3’ [1:1] Aivaras Bagočius

26’ [2:1] Vytautas Lukša

28’ [3:1] Vytautas Lukša

30’ Tadas Labukas („Saulės kraštas“) – raudona kortelė

35’ [4:1] Žydrūnas Karčemarskas

39’ [5:1] Martynas Matijoška

40’ [6:1] Vytautas Lukša

40’ [6:2] Igors Kozlovs