Neįgaliesiems

Futsal A lygos lyderių dvikovoje dar kartą triumfavo „Kauno Žalgiris“

Sekmadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos trejos vienuoliktojo turo rungtynės. Centrinis turo mūšis vyko vėliausiai Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ susirėmė su šalies čempionais „Kauno Žalgiriu“. Svečiai iš Kauno lieka vis dar neįveikti, o šįkart jie rungtynes laimėjo rezultatu 5:2.

„Kauno Žalgiriui“ šį mačą pavyko pradėti žaibišku įvarčiu. Nors su kamuoliu rungtynes pradėjo „Vikingai“, Vitinho po kelių sekundžių perėmė kamuolį, suklaidino gynėją bei vartininką ir tiksliai smūgiavo į vartus iš gana aštraus kampo.

Visgi, „Vikingai“ po šalto dušo atsigavo greitai. Jau trečią minutę Gytis Vasylius tolimu smūgiu ir nedidelio rikošeto dėka rezultatą išlygino.

Bet jis ilgai lygus nebuvo. Praėjus dar dviem minutėms, Bolo pirmas suskubo prie kamuolio ir antrą kartą šiame mače išvedė svečius į priekį.

Labai gerą progą įmušti savo antrą įvartį „Vikingai“ turėjo sužaidus dar apie dešimt minučių, tačiau tuo savo šansu jie nepasinaudojo, o jau kitą akimirką patys griebėsi už galvų. Po Arthuro smūgio iš aštraus kampo, Benas Spietinis visai to nenorėdamas pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Prieš pat finalinį pirmojo kėlinio švilpuką „Vikingai“ galėjo skirtumą bent jau sumažinti. Aikštės šeimininkams pavyko išprovokuoti šeštąją varžovų pražangą, tad į „Kauno Žalgirio“ vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys. Prie kamuolio stojo geriausiu gruodžio mėnesio žaidėju išrinktas Jonas Ulberkis, bet jam įveikti vartininko Andersono Limos gynybos nepavyko – brazilas smūgį atrėmė ir rezultatas nepasikeitė.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu „Vikingų“ žaidimu, bet šįkart tokių greitų įvarčių nepavyko įmušti nei vienai komandai.

Sužaidus penkias minutes tikriausiai įvyko kertiniai šių rungtynių momentai. Vitinho dviem gražiais smūgiais pelnė net du įvarčius ir įsirašė asmeninį „hat-tricką“, o tarp jo įvarčių kitoje aikštės pusėje pasižymėti spėjo ir Benas Spietinis.

Visgi, šis įvarčių fejerverkas lėmė, kad Kauno komandos pranašumas išaugo iki trijų įvarčių. Po šio fejerverko žiežirbos atsirado ir pačioje aikštėje. Už spyrį varžovui Vitinho prieš save išvydo raudoną kortelę, o palikdamas aikštę brazilas apsižodžiavo ne tik su varžovų žaidėjais, bet ir „Vikingų“ fanais.

Po mažiau nei minutės antrą geltoną kortelę už grubią pražangą gavo Gytis Vasylius, tad abi komandos liko žaisti su trimis aikštės žaidėjais. Kol jos žaidė mažumoje, nei vienai ekipai nepavyko įmušti įvarčio.

Nors labiau įvarčio reikėjo „Vikingams“, einant rungtynėms link pabaigos, geresnių progų susikūrė „Kauno Žalgiris“, bet šios ekipos smūgius atremdavo „Vikingų“ vartininkas.

Iki kėlinio pabaigos galiausiai niekam taip ir nepavyko daugiau pasižymėti, tad pergalę šventė „Kauno Žalgiris“, laimėjęs dvyliktas rungtynes iš eilės. Tuo metu „Vikingams“ tai buvo ketvirtasis sezono pralaimėjimas, bet jie vis tiek išlieka antroje lygos vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse Alytaus „Dainava“ prie savų žiūrovų 5:2 palaužė „Saulės kraštą“. Alytaus komandą į priekį vedė puolėjas Deivydas Matulevičius, kuris įmušė net tris įvarčius. Dar po vieną įvartį „Dainavai“ pridėjo Vytautas Lukša ir Mindaugas Strauka.

„Saulės krašto“ gretose įvarčius pelnė Darius Jankauskas (iš 6 metrų baudinio) ir Donatas Morkis.

Trečiose dienos rungtynėse vyko atkaklus Vakarų Lietuvos derbis, kuris pasibaigė sunkia Gargždų „Pramogos“ pergale. „Pramogos“ išvykoje 2:1 palaužė „Klaipėda City“ ekipą.

Nugalėtojų gretose po kartą kiekviename kėlinyje pasižymėjo Aurimas Skurdelis, o vienintelį Klaipėdos ekipos įvartį pelnė Tadas Vitkauskas.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ 2:5 „Kauno Žalgiris“

1’ [0:1] Victor Hugo Pires Dos Santos

3’ [1:1] Gytis Vasylius

5’ [1:2] Ismael De Oliveira Candido

15’ [1:3] Benas Spietinis (į savo vartus)

25’ [1:4] Victor Hugo Pires Dos Santos

25’ [2:4] Benas Spietinis

26’ [2:5] Victor Hugo Pires Dos Santos

26’ Victor Hugo Pires Dos Santos („Kauno Žalgiris“) – raudona kortelė

27’ Gytis Vasylius („Vikingai“) – raudona kortelė

„Dainava“ 5:2 „Saulės kraštas“

2’ [1:0] Deivydas Matulevičius

4’ [1:1] Darius Jankauskas (iš 6 m.b.)

20’ [2:1] Deivydas Matulevičius

23‘ [3:1] Vytautas Lukša

29’ [3:2] Donatas Morkis

40’ [4:2] Deivydas Matulevičius

40’ [5:2] Mindaugas Strauka

„Klaipėda City“ 1:2 Gargždų „Pramogos“

4’ [0:1] Aurimas Skurdelis

15’ [1:1] Tadas Vitkauskas

35’ [1:2] Aurimas Skurdelis

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS