Neįgaliesiems

Futsal A lygos mėnesio MVP V. Lukša: „Tikslus jau pasiekėme, liko mėgautis futbolu“

Alytaus „Dainavos“ lyderis Vytautas Lukša šeštadienį atsiėmė naudingiausio vasario mėnesio futsal A lygos žaidėjo titulą ir iškart po to trimis įvarčiais prisidėjo prie kiek sensacingos alytiškių pergalės prieš „Panevėžį“. Tai reiškia, kad tiek „Dainavai“, tiek „Panevėžiui“ čempionatas prasitęsė vienomis rungtynėmis. Taip pat tai reiškia, kad trečiadienį Pasvalyje paaiškės naujieji bronzos laimėtojai.

„Kas pasikeitė? Niekas. Po rungtynių kitą rytą lygiai taip pat sunkiai keliuosi“, – po įteikto apdovanojimo juokavo V.Lukša.

„Kalbant rimčiau, komanda gerai žaidžia, tai ir man sekasi. Šis apdovanojimas – visos komandos nuopelnas, nes vasarį tikrai žaidėme gerai. Dar svarbiau, kad pasiekėme iškeltus sezono tikslus – patekti į geriausiųjų ketvertą“, – sakė V.Lukša.

Skirtingai nei praėjusiame sezone, V.Lukšai 2021-2022 metų pirmenybėse tam, kad įsivažiuotų, prireikė daugiau laiko. Gali būti, kad įtaką darė ir faktas, kad tuo metu, kai startavo futsal čempionatas, dar vyko ir dydžiojo futbolo A lyga, kur „Dainava“ siekė išsaugoti vietą „Optibet A lygoje“. Pasibaigus tam čempionatui, 37-erių Lukša prisijungė Žydrūno Karčemarsko ir kompanijos.

„Buvau persivalgęs futbolo, todėl sezono pradžią praleidau. Vėliau prireikė laiko, kad priprasčiau prie kamuolio, dangos ir pajusčiau žaidimo ritmą. Po truputį įsibėgėjau. Komanda pradėjo kurti daug momentų prie varžovų vartų, atsirado tarpusavio supratimas, o man tik reikėjo užbaigti atakas. Sukrito“, – pasakojo V.Lukša.

Praėjusiame sezone už ketvertuko likę alytiškiai per metus paaugo, sustiprėjo, komanda išsaugojo branduolį. Tai lėmė ketvirtąją vietą reguliariajame sezone ir aikštės pranašumą ketvirtfinalyje. Tas pranašumas buvo konvertuotas į pergalę prieš „Saulės kraštą“.

„Be abejonės, „Dainavai“ tai yra geras rezultatas. Mes savo tikslus jau pasiekėme patekdami į ketvertuką, todėl serijoje dėl trečios vietos liko mėgautis sezono pabaiga. Galvoju, kad mums visai neblogai sekasi.

Nepaisant pralaimėtų pirmų serijos rungtynių, antrose laimėjome visiškai pelnytai. Turėjome tik vieną keitimą, tad varžovai gal kiek sutriko, o gal per anksti pradėjo matuotis medalius ir už tai buvo nubausti. Trečiadienį liko dar vienos rungtynės, kurios visiems mums bus tikras finalas. Susirinksime su gera emocija, mėgausimės finalu ir tiesiog žaisime futbolą“, – prieš lemiamą mūšį pasakojo V.Lukša.

Paskutinės sezono rungtynės „Panevėžys“ – „Dainava“ bus žaidžiamos trečiadienį 20.30 val.

Tiesioginė rungtynių transliacija – per SPORT1 ir Lietuvos futbolas youtube kanale.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS