Neįgaliesiems

Futsal A lygos mėnesio žaidėju tapęs E. Žagaras: „Apetitas kyla bevalgant“

Prieš šį sezoną „Kėdainiai United“ ekipos kvietimą prisijungti priėmęs vartininkas Egidijus Žagaras raško pirmuosius pasirinkimo vaisius.

Debiutuojanti Kėdainių ekipa turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o pats Egidijus pripažintas geriausiu futsal A lygos lapkričio mėnesio futbolininku.

„Svarbus ir malonus įvertinimas, motyvuojantis dar labiau stengtis, kad titulas virstų ne tik mėnesio, bet viso sezono. Tikrai buvo netikėtas įvertinimas, įdomu kada geriausiu paskutinį kartą buvo išrinktas vartininkas, nes dažniausiai renkami kuriantys ir mušantys įvarčius žaidėjai. Nors ir man teko mušti įvarčius“, – puikų mėnesį su šypsena prisiminė E. Žagaras.

– Grįžkime į sezono pradžią. Kodėl buvo pasirinktas „Kėdainiai United“? Ko klubas tikėjosi iš pirmųjų metų? Ko pats tikėjotės prisijungdamas prie jų?

– Gavau kelis pasiūlymus ir iš kitų komandų. Sudėjus visus pliusus ir minusus, Kėdainių pasiūlymas atrodė geriausiai. Verta paminėti, kad jie pirmi manimi susidomėjo – mes jau liepos mėnesį buvome pasiekę susitarimą. Klubas nori įsitvirtinti lygoje ir duoti kietą kovą visiems varžovams. Prisijungdamas tikėjausi ir žinojau, kad šitas klubas yra ne vieno sezono projektas su didelėmis ambicijomis.

– Žvelgiant iš dabartinės perspektyvos ir jau sužaistus mačus, ar ta penkta vieta yra lubos šiandieninei komandai?

– Tikrai nemanau, kad tai yra lubos. Svarbu išlaikyti šitą vietą, o atsiradus galimybei – žengti pozicija aukščiau. Manau, atkrintamosiose varžybose pamatysime, kur kurios komandos lubos yra.

– Jums asmeniškai sezonas prasidėjo puikiai ne tik dėl žaidimo vartuose, bet ir mušamų įvarčių. Kaip paaiškintumėte šį fenomeną?

– Praėjusio sezono viduryje gavau traumą, teko praleisti daug rungtynių, nežaidžiau iki sezono pabaigos. Išsigydžius visas traumas, galima sakyti – ir pailsėjus nuo treniruočių, rungtynių – labai laukiau šito sezono, buvau pasiilgęs futbolo ir gerų emocijų.

– Ko trūkdavo ankstesniais metais, kad įvarčių nebuvo ir jie pasipylė tik šiemet?

– Su patirtimi ateina ir įvarčiai (šypsosi – red.). Trūko tikslumo, nors ir anstesniuose sezonuose progų būdavo. Tiesiog tuomet nepavykdavo jomis pasinaudoti.

– Esate užsibrėžęs tikslą, kiek kartų per sezoną norėtumėte pasižymėti?

– Užsibrėžęs nesu, bet lietuviška patarlė sako, kad apetitas auga bevalgant, tai dar norėčiau ne vieną ir ne du įvarčius įmušti.

– Likusi sezono dalis – ko tikitės pats ir ko tikisi komanda?

– Tikiuosi sėkmingai startuoti Lietuvos futsal taurėje. Kaip ir minėjau, čempionate svarbiausia išlaikyti esamą poziciją, o atkrintamosios parodys, ką galime. Dar tikiuosi gauti šansą ir parodyti, ką sugebu rinktinės treneriams.

„Kėdainiai United“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS