Futsal A lygos pirmenybių starte – E. Baranausko pokeris ir VIP pergalė

Praėjusiame sezone pirmąkart į geriausių komandų ketvertą patekusi Mažeikių VIP ekipa naujojo Optibet futsal A lygos sezono starte 4:3 nugalėjo „Akmenę“ bei mažiausiai iki sekmadienio tapo turnyro lydere.

Pirmasis sezono įvartis buvo įmuštas 8 dvikovos minutę, kai po kampinio suklydę mažeikiškiai suteikė šansą „Akmenės“ naujokui, o šis vartininkui tarp kojų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po poros minučių VIP rezultatą išlygino. Tuomet situacija taip pat prasidėjo prie kampinio, o baigėsi Mariaus Butėno smūgiu ir Edgaro Baranausko pakeista kamuolio skriejimo trajektorija.

Ilgą laiką situacija nesikeitė, kol galiausiai tas pats E. Baranauskas po labai ilgos komandos pozicinės atakos tolimu smūgiu ir vėl varžovų vartininką paliko bejėgį.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 6 minutes 8 sekundes, Akmenės komanda prieš varžovų vartininką pažeidė taisykles. Tai buvo šeštoji pražanga per kėlinį, dėl to buvo skirtas dešimties metrų baudinys. Jį realizavęs E. Baranauskas tapo pirmojo sezono hetriko autoriumi.

Po trijų minučių E. Baranauskui buvo suteikta galimybė darsyk smūgiuoti nuo dešimties metrų žymos, tačiau šįsyk jis į vartų plotą nepataikė. Vis tik, nepasinaudojęs lengvesniu grobiu, E. Baranauskas pelnė savo ketvirtąjį įvartį. Iš aštraus kampo labai stipriai smūgiavęs VIP lyderis savo komandai beveik užtikrino pergalę.

Dvikovos pabaigoje mažeikiškiai vos neprisižaidė. Likus žaisti 66 sekundes, į jų vartus buvo skirtas dešimties metrų baudinys. T. Labukas jį realizavo užtikrintai.

„Akmenė“ vartininką pakeitė penktu žaidėju ir tai davė labai greitą rezultatą. T. Labukas po verpstės, likus 34 sekundėms, skirtumą sušvelnino iki minimumo. Per paskutines sekundes buvo galimybė rezultatą išlyginti, tačiau pergalę šventė VIP.