Futsal A lygos pusfinalio etapo starte – favoritų pergalės

Lietuvos Futsal A lygoje antradienį prasidėjo pusfinalio etapas. Pirmame jo mače Jonavoje vietos „Vikingai“ priėmė FK „Saulės krašto“ žaidėjus. Šeimininkai pirmąsias rungtynes sugebėjo laimėti rezultatu 3:1.

„Vikingams“ rungtynes pavyko pradėti puikiai – jau 4 minutę ukrainietis Maksymas Avetysianas išvedė savo komandą į priekį, o įpusėjus kėliniui kitas ukrainietis Ihoris Manduras persvarą padvigubino. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.

Antrąjį kėlinį „Vikingai“ taip pat pradėjo gerai – 26 minutę Vladimiras Derendiajevas pelnė dar vieną „Vikingų“ įvartį.

„Saulės krašto“ gretose įpusėjus kėliniui Aivaras Bagočius sušvelnino rezultatą, bet tai buvo viskas, ką svečiams pavyko nuveikti.

Atsakomąsias rungtynes Viekšnių gimnazijos salėje komandos žais ateinantį šeštadienį – kovo 18 dieną.

Rezultatas:

Jonavos „Vikingai“ 3:1 FK „Saulės kraštas“

**********

Kitas pusfinalis startavo trečiadienį. Kauno sporto halėje „Kauno Žalgirio“ ekipa priėmė Gargždų „Pramogas“ ir pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo rezultatu 6:2.

Šiose rungtynėse Lietuvos čempionus į priekį vedė desantų būrys iš Brazilijos.

Jau 2 minutę Kairo pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir padėjo pamatus pergalei. Įpusėjus kėliniui šeimininkų persvarą didino kitas brazilas Jandersonas.

Tiesa, jau artėjant pertraukai Deividas Lukošius rezultatą sušvelnino ir Kauno komandos persvara sumažėjo iki vieno tikslaus smūgio.

Antrame kėlinyje D. Lukošius realizavo paskirtą baudinį ir rezultatas tapo lygus.

Visgi, tai buvo viskas, ką „Pramogos“ šiose rungtynėse sugebėjo padaryti, o „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį, o vėliau savo persvarą tik didino.

Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio Jandersonas ir Wesley sugrąžino dvejų įvarčių pranašumą, o artėjant rungtynėms link pabaigos jį padidino Arthuras ir tas pats Wesley.

Atsakomiosios šių komandų rungtynės vyks ateinantį sekmadienį Gargžduose.