Futsal A lygos reguliarusis sezonas užbaigtas rezultatyviomis lygiosiomis

Sekmadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos paskutinės reguliariojo etapo rungtynės. Pasvalyje formalumus užbaigė SFK „Panevėžys“ ir ŠSPC „Radviliškis“, kurios reguliarųjį sezoną užbaigė rezultatyviomis lygiosiomis rezultatu 4:4.

Svečių komandai iš Radviliškio šiose rungtynėse pavyko įmušti greitą įvartį. Jau 4 minutę juos į priekį išvedė Nerijus Volkovas.

„Panevėžys“ į tai atsakė ne vienu, o dviem įvarčiais. Komandos veteranas Arūnas Šteinas per kelias minutes pelnė dublį, o „Panevėžys“ galiausiai į pertrauką išėjo pirmaudami.

Antrojo kėlinio pradžioje Karolis Kazokaitis išlygino rezultatą, bet tai buvo tik įvarčių lietaus pradžia. Po to sekė žaidžiančiojo „Panevėžio“ trenerio Tomo Salamanavičiaus įvartis, o po per kelias minutes „Radviliškis“ įmušė du įvarčius ir jau patys įsiveržė į priekį.

Įvarčių lietus užsibaigė 31 minutę, kuomet „Panevėžio“ brazilas Luisas Eduardo dar kartą šiose rungtynėse išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandoms daugiau pasižymėti jau nepavyko, tad abi ekipos pasidalino po tašką.

SFK „Panevėžys“ reguliarųjį sezoną užbaigė su 42 taškais antroje vietoje, o „Radviliškis“ – devintoje vietoje su 13 taškų.

Rezultatas:

SFK „Panevėžys“ 4:4 ŠSPC „Radviliškis“

4‘ [0:1] Nerijus Volkovas

8’ [1:1] Arūnas Šteinas

10’ [2:1] Arūnas Šteinas

22’ [2:2] Karolis Kazokaitis

23’ [3:2] Tomas Salamanavičius

26‘ [3:3] Domantas Nebilevičius

28’ [3:4] Laurynas Bratkauskas

31’ [4:4] Luis Eduardo de Lima