Neįgaliesiems

Futsal A lygos rungtynėse Jonavoje ir Klaipėdoje pergales šventė šeimininkai

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos likusios dvejos 14-ojo turo rungtynės, kuriose pergales šventė aikščių šeimininkai.

Jonavos „Vikingai“ savų žiūrovų akivaizdoje 4:2 palaužė Mažeikių VIP ekipą, o tai padarė sužaisdami beveik identiškus du kėlinius.

„Vikingai“ pirmieji šiose rungtynėse praleido įvartį, bet pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, o ir įsiveržti į priekį, kuomet per dvi minutes tiksliai smūgiavo tiek Jonas Ulberkis, tiek Šarūnas Činikas.

Antrojo kėlinio scenarijus buvo toks pats – „Vikingai“ ir vėl pirmi praleido įvartį – dar 23 minutę rezultatą išlygino Arsenij Buinickij.

Po to ilgą laiką tikslių smūgių nebuvo ir jau tik artėjant rungtynių pabaigai „Vikingai“ vėl pelnė du įvarčius. Šįkart komandą į priekį išvedė Lukas Sipavičius, o pergalę įtvirtino baudinį realizavęs Gytis Vasylius.

Tuo pat metu Klaipėdoje vyko dar vienos rungtynės. Paskutines reguliaraus sezono namų rungtynes žaidęs „Klaipėda City“ klubas priėmė ŠSPC „Radviliškį“ ir sugebėjo juos dramatiškai palaužti rezultatu 4:3 bei taip iškovoti antrąją sezono pergalę.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir po pirmų dešimt minučių turėjo jau dvejų įvarčių persvarą ir sausus vartus.

Svečiai iš Radviliškio po tokios rungtynių pradžios ginklų nesudėjo ir dar 12 minutę varžovų persvarą iki minimumo sumažino Nerijus Volkovas.

Antrojo kėlinio pradžioje Erikas Vainoras „Klaipėda City“ ekipai sugražino dviejų įvarčių persvarą, kurią klubui pavyko išlaikyti gan ilgai, bet prasta kelių minučių atkarpa rungtynių pabaigoje visą tą persvarą panaikino. 34 minutę Deividas Dargužas vėl švelnino rezultatą, o 36 minutę Mantas Martyšovas rezultatą išlygino.

Jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, bet likus vos 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos, „Klaipėda City“ kapitonas Justas Adamas pelnė pergalingą įvartį ir padovanojo savo komandai pergalę. Po jos „Klaipėda City“ taškais susilygino su tuo pačiu „Radviliškiu“ (7 tšk.), bet liko turnyrinės lentelės apačioje.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ 4:2 Mažeikių VIP

13‘ [0:1] Mantas Rusys

17’ [1:1] Jonas Ulberkis

18’ [2:1] Šarūnas Činikas

23’ [2:2] Arsenij Buinickij

34’ [3:2] Lukas Sipavičius

39’ [4:2] Gytis Vasylius (iš 10 m.b.)

„Klaipėda City“ 4:3 ŠSPC „Radviliškis“

2’ [1:0 ] Aleksandr Fiodorov

9’ [2:0] Vladislav Kučerov

12’ [2:1] Nerijus Volkovas

25’ [3:1] Erikas Vainoras

34’ [3:2] Deividas Dargužas

36’ [3:3] Mantas Martyšovas

40’ [4:3] Justas Adamas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS