Futsal A lygos sezono finišas: „Dainava“ išvykoje iškovojo bronzos medalius

Vakar buvo galutinai užbaigtas 2021-2022 metų Futsal A lygos sezonas, o jį triumfuodami užbaigė Alytaus „Dainavos“ žaidėjai, kurie kovoje dėl trečiosios vietos iki dvejų pergalių antrą kartą nugalėjo SFK „Panevėžį“ bei pasidabino bronzos medaliais.

Šios poros favoritu laikytas SFK „Panevėžys“, kuris reguliariajame sezone užėmė antrą vietą, pirmąsias rungtynes savo aikštėje laimėjo 5:1. Antroji dvikova Alytuje baigėsi „Dainavos“ pergale rezultatu 7:5, o vakar komandos vėl sugrįžo santykius aiškintis į Pasvalį.

„Panevėžys“ savoje aikštėje nepateisino favoritų etiketės, kadangi Vytauto Lukšos vedama „Dainava“ sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 4:2.

Šiose rungtynėse „Dainava“ ir pelnė įvartį pirmoji, kai 12 minutę pasižymėjo ukrainietis Kyrylo Silich. Tiesa, komandos į pertrauką išėjo jau esant lygiam rezultatui, nes 17 minutę rungtynių pusiausvyrą atstatė brazilas Luisas Eduardo.

Antrojo kėlinio pradžioje V. Lukša sugebėjo vėl išvesti „Dainavą“ į priekį, bet 33 minutę L. Eduardo dar kartą išlygino rezultatą.

Pergalės siekęs „Panevėžys“ visgi turėjo kapituliuoti. 38 minutę „Dainava“ gudriai įžaidė baudos smūgį, o šį įžaidimą įvarčiu pavertė V.Lukša.

Ir nors „Panevėžys“ visais įmanomais būdais bandė trečią kartą išlyginti rezultatą, viskas pasibaigė Lino Savasto įvarčiu per visą aikštę į tuščius vartus bei bronzos medaliais ant „Dainavos“ žaidėjų.

Rezultatas:

SFK „Panevėžys“ 2:4 Alytaus „Dainava“

12‘[0:1] Kyrylo Silich

17’ [1:1] Luis Eduardo

26’ [1:2] Vytautas Lukša

33’ [2:2] Luis Eduardo

38’ [2:3] Vytautas Lukša

40’ [2:4] Linas Savastas