Neįgaliesiems

Futsal A lygos Spalio MVP O. Borgunas: „Gyvenime niekada nesiekiau asmeninių pergalių“

Jonavos „Vikingų“ legionieriui iš Ukrainos Orestui Borgunui prieš rungtynes su sostinės „Turbotransfers“ buvo įteikta statulėlė, žyminti geriausio mėnesio lygos žaidėjo vardą.

Netrukus prasidėjusiose rungtynėse ukrainietis pasižymėjo smūgiu, po kurio Audrius Dilys įsimušė į savo vartus bei keturiais rezultatyviais perdavimais. To visiškai užteko, kad „Vikingai“ iškovotų nesunkią pergalę.

„Ačiū visiems už sveikinimus, bet pasakysiu taip – kiekviena pergalė yra visos komandos pergalė. Gyvenime aš niekada nesiekiau asmeninių pergalių ar apdovanojimų. Tai yra komandinis sportas, todėl mano didžiausias noras – komandos pergalės. Dėl to ir toliau darysiu viską, kad tų pergalių būtų kuo daugiau“, – sakė spalio mėnesio MVP.

O. Borgunas prieš sezoną prie „Vikingų“ prisijungė paskutinis. Kai klubas jau buvo praradęs viltį savo sudėtyje išvysti ukrainietį, šis prie komandos prisijungė šiai stovyklaujant Lenkijoje.

„Kai atvykau į Lenkiją, daug ko negalėjau suprasti. Vis tik, man nuo pat pradžių patiko komandos organizacija, trenerių, valdžios požiūris į žaidėjus. Tą pastebėjau iš pirmo žvilgsnio ir tai man labai patiko“, – kalbėjo O. Borgunas.

Pasibaigus kontrolinių rungtynių ciklui, „Vikingai“ su „Kauno Žalgiriu“ stojo į kovą dėl LFF futsal supertaurės. Nepaisant gero žaidimo, O. Borgunui ir jo komandos draugams teko pripažinti žalgiriečių jėgą.

„Kai tapo aišku, kad karjerą tęsiu Lietuvoje, peržiūrėjau tikrai daug „Žalgirio“ rungtynių. Kuo ši komanda mane nustebino? Žinoma, profesionalumu. Tai yra tas dalykas, į kurį turi lygiuotis kitos A lygos komandos. Esu tikras, kad „Vikingai“ netruks tapti tokia pat galinga organizacija ir mes galėsime ne atskirais epizodais, o visada tapti lygiaverčiais varžovais.

Kalbant apie kitas komandas, tai pasakysiu, daugelis jų kaip ir visas Lietuvos čempionatas yra itin specifinis. Bet kokiu atveju, jei esi profesionalas, privalai į tai nekreipti dėmesio ir išlikti profesionalu, nepriklausomai nuo to, kas tavo varžovas“, – sakė daugelį varžovų jau spėjęs pažinti O.Borgunas.

Per aštuonerias sezono rungtynes „Vikingai“ yra iškovoję šešias pergales, kartą sužaidę lygiosiomis ir kartą pralaimėję. Tą vienintelį pralaimėjimą „Gargždų pramogoms“ ukrainietis vadina varžovo neįvertinimu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS