Futsal A lygos starte – sunki čempionų pergalė

2016/17 metų Lietuvos Futsal A lygos čempionato sezono starte vyko atkaklios kovos ir stipresnės komandos išryškėjo tik per antrus kėlinius.

Nugalėtojų titulą ginanti Panevėžio “Baltija” po pirmo kėlinio atsilikinėjo prieš praėjusio sezono autsaiderį Kauno “Arsenalą”. tačiau atsitiesė ir antrajame kėlinyje pranoko varžovus.

Vicečempionas Vilniaus “Bekentas” pirmajame ture nežaidė, o bronzininkas Radviliškio “Lokomotyvas” pirmasis praleido įvartį, bet antrajame kėlinyje taip pat buvo pranašesnis už Kauno “Celsį”.

Sėkmingai sezoną pradėjo svečiuose žaidusios dvi Kauno ekipos. Mažeikiuose “VIP” po pirmo kėlinio pirmavo prieš “Vytį” 3:2, bet rungtynių pabaigoje neatsilaikė ir pralaimėjo 4:7. Tris įvarčius pelnęs “Vyčio” brazilas Thyago Brandao buvo rezultatyviausias pirmajame ture. Vilniuje “Vievio žiedas” pirmąjį kėlinį sužaidė lygiosiomis, bet antrajame taip pat turėjo pripažinti Kauno “Inkaro” pranašumą.

Rungtynių statistika

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Kauno „Celsis“ 5:1 (1:1)
Radviliškio sporto centras, 60 žiūrovų
Teisėjai: T. Dunauskas, D. Raksa.
Įvarčiai: 12 min. B. Olencevičius (0:1), 19 min. A.Tamaliūnas (1:1), 22 ir 29 min. J.Jeremejev (2:1, 3:1), 37 ir 39 min. V. Pocevičius (4:1, 5:1).

„Vievio Žiedas“ – Kauno „Inkaras“ 2:4 (1:1)
Vilniaus LEU sporto salė, 100 žiūrovų
Teisėjai – J. Paškovskis, K. Bartukevičius.
Įvarčiai: 8 min. A. Samuščenko (0:1), 16 min. G. Mikulėnas (1:1), 21 min. A. Samuščenko (1:2), 26 min. J. Juozaitis (1:3), 30 min. A. Juozaitis (1:4), 31 min. J. Učajevas (2:4).

Kauno „Arsenalas“ – Panevėžio „Baltija“ 4:5 (3:2)
Kauno sporto halė, 200 žiūrovų
Teisėjai: V. Gomolko, A. Dapkus.
Įvarčiai: 5 min. J. Mikalauskas (1:0), 12 min. A. Armonas (2:0), 17 min. E. Stankevičius (2:1), 19 min. J. Mikalauskas (3:1), 20 min. M. Butėnas (3:2), 23 min. T. Švelna (3:3), 31 min. D. Paulauskas (3:4), 37 min. G. Žilinskas (iš 9 m.) (3:5), 40 min. K.Vasiliauskas (4:5);
Įspėti: 14 min. A. Armonas, 15 min. J. Mikalauskas, 32 min. M. Pocius, 37 min. A. Stanaitis („Arsenalas“); 28 min. D. Paulauskas, 40 min. G. Zaborskis („Baltija“).

Mažeikių „VIP“ – Kauno „Vytis“ 4:7 (3:2)
Mažeikių sporto kompleksas
Teisėjai – M. Pomeckis, A. Strolė.
Įvarčiai: 2 min. R. Leliūga (1:0), 10 min. T. Brandao (1:1), 11 min. D. Kuodis (1:2), 14 min. E. Razulis (2:2), 19 min. A. Tautvydas (3:2), 21 min. Alexandre (3:3), 27 min. A. Liutkus (4:3), 32 min. D. Stradalovas (4:4), 35 min. T. Brandao (iš baud.) (4:5), 37 min. T. Brandao (4:6), 39 min. Alexandre (4:7).
Įspėtas: 15 min. E. Blažys („VIP“).
Pašalinti: 40 min. E. Blažys, R. Leliūga („VIP“).