Neįgaliesiems

Futsal jaunimo rinktinės derlius – lygiosios ir pralaimėjimas

Vokietijoje besisvečiavusi Lietuvos U-19 futsal rinktinė su vietos bendraamžiais sužaidė dvejas kontrolines rungtynes. Pirmose buvo patirta nesėkmė 2:4, o antrose – užfiksuotos lygiosios 1:1. Lietuvos rinktinei įvarčius pelnė Simas Petraitis, Arianas Balasanovas ir Gustas Zenkovas.

„Pirmas dalykas – pamatėme sąlygas, kokių čia nesame matę. Buvome Vokietijos futbolo federacijos naujajame komplekse. Galiu pasakyti, kad jis įspūdingas. Kalbant apie dėl žaidimą – tai galiu pasidžiaugti, kad judame į priekį, žaidimas gerėja, klaidų darome vis mažiau.

Varžovai buvo fiziškai stipresni, pusė jų – Bundeslygos U-19 klubų žaidėjai, dar bandantys prasimušti ir didžiajame futbole. Apibendrinant, šia išvyka į Vokietiją esu labai patenkintas“, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Edvinas Alimkinas.

Pirmoje dvikovoje lietuviams prireikė laiko, kol jie apsiprato prie vokiečių žaidimo stiliaus. Tuo metu rezultatas jau buvo 0:4. Artėjant rungtynėms į pabaigą, S. Petraitis ir A. Balasanovas skirtumą sušvelnino.

„Prieš rungtynes buvome suplanavę, kad bandysime žaisti taip, kaip ruošiamės žaisti atrankos turnyre prieš Estiją ir Maltą. Nesigavo. Individualiai prieš juos žaisti buvo labai sunku. Vis tik, pakeitėme taktiką, kad mažiau reiktų lakstyti ir susitvarkėme visai neblogai.

Apskritai, rezultatą lėmė smulkios klaidos, kuriomis jie pasinaudojo. Kai prisitaikėme, pranašumas jų išnyko“, – pasakojo E.Alimkinas.

Po paros vykusiose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo. Į vokiečių įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, G. Zenkovas tiksliu smūgiu atsakė prasidėjus antrajam kėliniui.

„Visos rungtynės buvo ganėtinai apylygės. Pranašumu jie nebegalėjo pasinaudoti, todėl rezultatas visiškai dėsningas“, – reziumavo treneris.

Atranka į Europos futsal U-19 čempionato finalinį etapą startuos sausio 19-ąją. Lietuviai kovos A grupėje kartu su Anglijos, Estijos ir Maltos rinktinėmis. Šios grupės turnyras vyks Druskininkuose, lietuvių tikslas – įveikti šią atranką.

Pirmųjų rungtynių statistika (4:2)

Antrųjų rungtynių statistika (1:1)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS