Neįgaliesiems

Futsal Pirmoje lygoje – „Bruklino“ triumfas

Praėjusį savaitgalį Kazlų Rūdoje buvo surengtas futsal Pirmos lygos finalinis turnyras, kuriame dalyvavo Panevėžio, Utenos, Marijampolės ir Šiaulių apskričių nugalėtojai. Turnyro finale Vilkaviškio „Bruklinas“, po baudinių serijos nugalėjęs Panevėžio rajono „Dembavą“, tapo turnyro nugalėtoju.

„Pusfinalyje buvo nesunku, o finalas – fantastinis. Viskas galėjo pakrypti tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Šįsyk mums nepasisekė“, – sakė keturis įvarčius finaliniame etape pelnęs „Dembavos“ žaidėjas Sahibas Mammadovas.

Be finalininkų turnyre dalyvavo Kupiškio „Narjanta“ ir Šiaulių „Torpeda“. Kupiškėnai savo pusfinalį pralaimėjo 2:9 būsimiems vicečempionams, „Torpeda“ – 1:4 neatsilaikė prieš „Brukliną“.

Finale užfiksuotos lygiosios 3:3. Itin permainingose rungtynėse „Bruklinas“ pirmavo 1:0, tuomet du įvarčius pelnė „Dembava“, „Bruklinas“ rezultatą išlygino, „Dembava“ darsyk išsiveržė į priekį ir, galiausiai, rezultatas tapo 3:3. Baudinių serijoje 5:3 stipresni buvo vilkaviškiečiai.

„Surinkome neblogą komandą, kurioje puikiai žinomi Mindaugas Grigalevičius, Audrius Brokas ir, nors didelių lūkesčių neturėjome, davėme kovą. Smagu, kad komandą sudarė dauguma vilkaviškiečių, su kuriais į Kazlų Rūdą vykome varžovų visiškai nepažinodami“, – sakė nugalėtojų komandos atstovas Deividas Karpavičius.

Pergalė „Bruklinui“ garantavo kelialapį į kito sezono futsal A lygą. Ar vilkaviškiečiai juo pasinaudos, kol kas dar nėra aišku.

„Minčių turime, tačiau, kad sugebėtume startuoti A lygoje, turime atlikti daug reikalų. Pirmas – įkurti klubą, antras – rasti rėmėjų ir gauti pinigų. Aišku, yra ir daugiau klausimų. Pavyzdžiui, ar savivaldybė norės turėti komandą aukščiausioje lygoje, ar Marijampolės apskričiai svarbu, kad reprezentuotume ją? Jei į tuos klausimus gausime teigiamus atsakymus, tai gal ir pavyks sudalyvauti. O gal ir ne tik sudalyvauti“, – sakė D. Karpavičius.

2022/ 23 metų futsal A lyga turėtų startuoti spalio pabaigoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS