Neįgaliesiems

Futsal rinktinei – Gruzijos išbandymai

Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinė trečiadienį pradeda antrą treniruočių stovyklą šiais metais. Jevgenijaus Ryvkino treniruojama komanda kitą savaitę sužais dvejas rungtynes išvykoje su Gruzija.

Lietuvoje vyksiančiam 2020 metų pasaulio čempionatui besirengiantys lietuviai šiais metais namuose žaidė dvejas kontrolines rungtynes su Kirgizija, o išvyka į Gruziją bus pirmoji.

Nacionalinė rinktinė treniruosis Radviliškyje iki sekmadienio ir tą pačią dieną išvyks į Tbilisį. Balandžio 16 d. (antradienį) ir balandžio 17 d. (trečiadienį) lietuviai sužais dvejas rungtynes su Gruzijos rinktine. Abu mačai prasidės 16 valandą Lietuvos laiku.

Į rinktinę J. Ryvkinas pakvietė 14 futbolininkų, iš kurių daugumą sudaro kovo pabaigoje pasibaigusiame „Betsafe Futsal A lygos“ čempionate rungtyniavę futbolininkai. Sudėtyje yra ir du legionieriai – Anglijoje žaidžiantys kapitonas Mindaugas Labuckas („Oxford City Lions“) ir Vladimiras Derendiajevas („London Helvecia“).

„Į rinktinę pakvietėme daug futbolininkų, kurie pasirodė gerai žaisdami savo klubuose. Nors yra žaidėjų, kurie įsipareigoję futbolo klubams ir negali atvykti, bet nuo praėjusių metų yra padarytas nemažas progresas bandant surinkti reikiamus futbolininkus. Po truputi žaidėjai susikoncentruoja tik į futsalo žaidimą. Taip pat sudėtyje yra ir U-19 rinktinės futbolininkų, kurie pademonstravo gerą žaidimą atrankos į Europos čempionatą varžybose sausį“, – dėstė J. Ryvkinas.

Anot trenerio, rinktinė šioje stovykloje toliau dirbs ties paprastais zoninės ir mišrios gynybos principais, bet bus siekiama implementuoti ir naujų elementų: „Tikiuosi, jog žaidėjai suprato mano reikalavimus ir mes galėsime pereiti prie kitų iššūkių – aktyvios, spaudimu paremtos gynybos ir kontratakų išpildymo“.

„Mūsų varžovai Gruzija yra labai stipri, jie turi natūralizuotų brazilų ir aukštos klasės gruzinų, žaidžiančių pajėgiuose Brazilijos, Ukrainos, Rusijos ir Baltarusijos čempionatuose. Tai vieni stipriausių mūsų sutiktų oponentų. Tik su tokiais varžovais žaisdami mes tobulėsime. Žaidėjai turi suprasti, koks lygis jų laukia 2020 metų pasaulio čempionate“, – aiškino J. Ryvkinas.

Lietuvos futsal rinktinės sudėtis:

Vartininkai:

Mindaugas Labuckas („Oxford City Lions“, Anglija)
Laurynas Glinskis (U-19 rinktinė)
Ernestas Macenis (Kauno „Vytis“)

Aikštės žaidėjai:

Darius Jankauskas (Naujosios Akmenės „Akmenė“)
Vladimir Derendiajev („London Helvecia“, Anglija)
Justinas Zagurskas (Kauno „Vytis“)
Arūnas Šteinas (Mažeikių VIP)
Benas Spietinis („Jonavos Vikingai“)
Lukas Sendžikas (Kauno „Vytis“)
Donatas Paulauskas (Mažeikių VIP)
Edvinas Mučinis (Vilniaus „Turbotransfers“)
Albert Voskunovič (Kauno „Vytis“)
Deividas Reimaris (Vilniaus „Turbotransfers“)
Tanas Petukauskas (U-19 rinktinė)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS