Neįgaliesiems

Futsal rinktinės kelyje link pasaulio čempionato – Čekijos rinktinė

Penktadienį Niono mieste Šveicarijoje buvo ištraukti 2024-ųjų FIFA futsal pasaulio čempionato pagrindinio atrankos etapo atkrintamųjų burtai, kuriuose savo varžovus sužinojo ir Lietuvos rinktinė.

Lietuvius burtai suvedė į vieną porą su Čekijos rinktine. Serijos nugalėtojas spręsis dviejuose mačuose namuose ir išvykoje, jie turės būti sužaisti šių metų balandžio 10-19 dienomis.

Pilni FIFA pasaulio futsal čempionato pagrindinio atrankos etapo atkrintamųjų burtai:

Belgija – Vengrija;

Nyderlandai – Moldova;

Švedija – Vokietija;

Čekija – Lietuva;

Šių keturių porų nugalėtojai pateks į elitinį atrankos etapą ir ten prisijungs prie 16 komandų, kurios jau turi vietas ten.

Burtus įvertino ir nacionalinės rinktinės treneris Mico Martičius.

„Du mačai su Čekijos rinktine mums bus puikus iššūkis, kurio negaliu sulaukti. Tai yra tokios kovos, kurias turime patirti norėdami kilti aukštyn, kito kelio nėra“, – kalbėjo specialistas.

Primename, jog vietas elitiniame atrankos etape automatiškai sau garantavo grupes laimėjusios Ispanija, Sakarvelas, Armėnija, Portugalija, Kazachstanas, Lenkija, Kroatija, Rumunija, Prancūzija, Italija, Ukraina ir Slovakija, prie jų jau garantuotai prisijungs keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos – Azerbaidžanas, Suomija, Serbija ir Slovėnija.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS