Neįgaliesiems

Futsal rinktinės naujokai: „Reikia įrodyti, kad buvome verti kvietimo“

Jau šeštadienį Jonavoje prasidėsiančiame keturių rinktinių futsal turnyre tarp Lietuvos atstovų matysime du naujus veidus – Deividą Karpavičių ir Edą Romanovą.

Pastarieji gali sulaukti svajonių debiuto prieš kažkurią iš pasaulio dešimtuke esančių rinktinių. Priminsime, kad lietuvių varžovais turnyre bus daugkartiniai pasaulio čempionai brazilai, didelį kokybinį šuolį pastaraisiais metais dėję prancūzai ir mūsų šaliai artimi ukrainiečiai.

Bilietus į visas turnyro rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

„Kvietimas buvo visiškai netikėtas, nes, visgi, man tai buvo pirmasis sezonas A lygoje. Aišku, pakvietimas į rinktinę suteikė papildomos motyvacijos. Reakcija i kvietimą buvo puiki, teko kelis kartus perskaityti kvietimą, kad įsitikinčiau, jog tai tiesa“, – sakė pastarąjį sezoną „ŠSPC-Radviliškiui“ atstovavęs E. Romanovas.

„Kvietimas, be abejo, labai malonus ir labai netikėtas. Tikriausiai, su „Bruklinu“ šiais metais nueitas fantastiškas žygis davė rezultatų ir buvau pastebėtas. Kai sužinojau, apsidžiaugiau, puoliau iš karto derintis su darbu (D. Karpavičius dirba Valstybės sienos apsaugos tarnyboje – red.), kad išleistų trumpų atostogų“, – E. Romanovui antrino kitas būsimas naujokas D. Karpavičius.

Abiem futbolininkams praėjęs futsal sezonas susiklostė skirtingai – D. Karpavičius su „Bruklinu“ pirmąkart istorijoje iškovojo bronzos medalius, E. Romanovas su „Radviliškiu“ savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje. Abu debiutantai sutinka, kad būsimo turnyro kovos nė iš tolo neprimins pasirodymų A lygoje.

„Skirtumas, žinoma, bus didelis, nes  atvažiuoja pačio aukščiausio lygio rinktinės. Įdomu iš arti pamatyti tokias rinktines ir pabandyti su jomis pakovoti. Tikiuosi, kad šis pakvietimas nebus paskutinis. Rimčiau kalbant, tai norisi sunkiai dirbti, atiduoti visą save ir įrodyti, kad buvau vertas kvietimo.

Šiame turnyre pradėsime pasiruošimą artėjančiam Europos čempionatui, pažiūrėsime, kiek stipriai galime priešintis minėtoms rinktinėms. Tikiuosi kad garbingai pasirodysime ir dar net nustebinsime.

Labai džiaugiuosi, kad galėsiu būti to dalimi, todėl mėgaujuosi kiekviena akimirka praleista ten, stengiuosi pasisemti kuo daugiau žinių iš senbuvių žaidėjų ir, žinoma, trenerių. Be abejo, vilioja ir būsimas Europos čempionatas, nes tai būtų svajonės išsipildymas“, – reziumavo D. Karpavičius.

„Mano lūkesčiai – įrodyti treneriui, kad esu vertas čia būti ir kad šis pakvietimas nebūtų paskutinis. Norisi kiek įmanoma labiau padėti komandai bei pelnyti įvartį. Iš komandos tikiuosi valios, kovos ir atsidavimo.

Toks iškvietimas man – motyvacijos ir pasitikėjimo savimi pliūpsnis, kuris, žiūrint į ateitį, tikrai bus naudingas. Europos čempionatas yra kiekvieno žaidėjo svajonė, toks šansas gali pasitaikyti labai retai, todėl noras būti to dalimi yra labai didelis“, – pasakojo E. Romanovas.

Iš viso, būsimam turnyrui kvietimus į rinktinę gavo aštuonių A lygos klubui atstovai. Kaip įprasta, didžiausia dalis atstovavo „Kauno Žalgiriui“. E. Romanovas ir D. Karpavičius yra vieninteliai savo klubų atstovai.

Turnyro tvarkaraštis:

Balandžio 13 d.
15:00 val.  Lietuva – Ukraina;
18:30 val.  Brazilija – Prancūzija;

Balandžio 15 d.
17:00 val. Ukraina – Brazilija;
19:30 val.  Prancūzija – Lietuva;

Balandžio 16 d.
17:00 val.  Ukraina – Prancūzija;
19:30 val.  Lietuva – Brazilija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS