Neįgaliesiems

Futsal supertaurės dėlionėje – keturių klubų kelias

Prieš prasidedant 2022–2023 metų sezonui, Širvintose vykusioje šventėje „Kauno Žalgiris“ nugalėjo Jonavos „Vikingus“ bei tapo LFF  futsal supertaurės laimėtoju.

Šiemet analogiškas turnyras vyks Naujojoje Akmenėje, tiesa tam, kad iškovotų trofėjų, šiemet komandoms reiks nugalėti du varžovus.

„Tai buvo bendras asociacijos ir klubų sprendimas. Kad ir kaip pernai buvo gerai, vis tik visiems norėjosi, jog šventė truktų ilgiau. Dėl to buvo nuspręsta, kad dėl Supertaurės varžysis keturi stipriausi praėjusio sezono klubai“, – sakė Lietuvos salės ir paplūdimio asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Atsisakius turnyre dalyvauti praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai „Gargždų pramogų“ ekipai, jos vietą užėmė pernai trečią vietą reguliariajame sezone užėmęs Mažeikių VIP klubas. Be mažeikiškių į kovą dėl supertaurės stos pernykščio sezono finalininkai „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“ bei pavadinimą pakeitęs „Akmenės kraštas“.

„Tam, kad nereiktų papildomų draugiškų rungtynių, nutarėme sudalyvauti supertaurėje. Pagalvojome, kad du kontroliniai mačai prieš pat sezono pradžią yra geras dalykas. Ypač mums, kurie kol kas save matę tik treniruotėse.

Kalbant apie patį turnyrą, tai didelių tikslų nekeliame. Net keturi mūsų komandos žaidėjai tuo metu su Lietuvos paplūdimio rinktine bus Italijoje ir mums padėti negalės. Kitas dalykas – jau pusfinalyje kovosime su „Kauno Žalgiriu“. Žinome, kad lengva nebus“, – sakė VIP vadovas Aldaras Pupliauskas.

Skirtingai nei mažeikiškiai, „Kauno Žalgirio“ atstovai kontrolinių rungtynių ciklą jau pradėjo. Paskutiniajame mače po įtemptos kovos žalgiriečiai 3:2 nugalėjo „Riga“ ekipą.

„Manau, kad esame pasiruošę neblogai. Aišku, iki geriausio žaidimo lygio dar yra, kur padirbėti, todėl treniruotėse labai koncentruotai ir maksimaliai dirbame, kad mažintume savo klaidas ir gerintume savo žaidimą“, – apie pasiruošimą supertaurės turnyrui sakė „Kauno Žalgirio“ ilgametis kapitonas Justinas Zagurskas.

Kitoje poroje susikaus šalies vicečempionai „Vikingai“ ir namų arenoje žaisiantis „Akmenės kraštas“.

Patekimas į visas rungtynes – nemokamas, visas dvikovas taip pat tiesiogiai rodys futbolas.tv platforma.

Visas turnyro tvarkaraštis

Pusfinaliai (rugsėjo 16 d., šeštadienis)

14.00 val. „Kauno Žalgiris“ – Mažeikių VIP;

17:00 val. Jonavos „Vikingai“ – „Akmenės kraštas“;

Finalų diena (rugsėjo 17 d., sekmadienis)

14.00 val. Rungtynės dėl trečios vietos;

17.00 val. Finalas;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS