Neįgaliesiems

Futsal supertaurės MVP tapęs A. Voskunovičius: „Gal buvome labiau motyvuoti ir geriau pasiruošę rungtynėms“

Sekmadienį buvo oficialiai pakelta naujojo Lietuvos futsal sezono uždanga.

Pirmą kartą surengtose LFF futsal supertaurės rungtynėse, kuriose susitiko šalies čempionai „Kaunoo Žalgiris“ ir taurės laimėtojai Jonavos „Vikingai“, triumfavo kauniečiai, kurie savo varžovus nugalėjo 4:1.

Naudingiausiu dvikovos žaidėju buvo išrinktas Albertas Voskunovičius, dvikovoje pelnęs vieną įvartį.

Nors dvikova žalgiriečiams prasidėjo sunkiai, futbolininkas po mačo sakė, kad tai nebuvo didelė staigmena, mat rungtynių pradžia buvo skirta komandoms pamatyti viena kitą.

„Tai yra pirmos sezono rungtynės, naujokų yra tiek pas mus, tiek pas „Vikingus“. Pirmas kėlinys buvo apylygis, skirtas susipažinti vieniems su kitais.

Tiek mes, tiek ir jie turėjo gerą pasiruošimą, matėme, kad jie ruošėsi, ruošėmės ir mes. Galbūt mes buvome labiau motyvuoti ir geriau pasiruošę rungtynėms“, – dėstė Lietuvos rinktinės narys.

Pats jis teigė nesitikėjęs tapti naudingiausiu mačo žaidėju, tačiau dėkojo už tokį apdovanojimą.

„Nesitikėjau, kad tapsiu naudingiausiu žaidėju, ačiū, kad buvau įvertintas, kad pamatė, tikiuosi, kad su komanda šiame sezone toliau eisime į priekį, laiminėsime, bandysime užsikabinti ir kuo toliau nukeliauti Čempionų lygoje“, – mintimis dalinosi jis.

Tuo tarpu jonaviečių ekipos treneris Oleksandras Danylenko tikino, jog, nepaisant nesėkmės, yra patenkintas savo komanda.

„Su „Kauno Žalgiriu“ visada būna emocionalios akistatos. Tai Supertaurė, viskas sprendžiasi iš vienerių rungtynių, man ši akistata įsiminė geru, tvarkingu ir švariu mūsų komandos žaidimu.

Rungtynėse buvo nemažai momentų, kuriuose buvome geresni – kartais neaptaikydavome į vartus, kai kur tiesiog nepasisekdavo, tačiau šiame sporte kiekviena smulkmena yra svarbi.

Gaila dėl rezultato, dabar galima kalbėti ką tik norime, kad mes verti ar neverti tokio rezultato, tačiau aš patenkintas tuo, kaip komanda atrodė ir didžiuojuosi už „Vikingus“, – sakė specialistas iš Ukrainos.

Naujasis Futsal A lygos sezonas prasideda jau ateinantį savaitgalį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS