Neįgaliesiems

Futsal taurės finalas: „Nugalėtojams viskas“

Buvęs Lietuvos nacionalinės futsal rinktinės vyriausiasis treneris, o dabar ekspertas Kęstutis Rudžionis šįvakar negalės atvykti į Prienus, kur Kauno „Vytis“ sieks nugalėti Gargždų „Pramogas-SC“, iškovoti LFF futsal taurę bei tuo pačiu papildyti savo titulų lentyną.

„Vytis“ yra šių rungtynių favoritas, tačiau Tomo Tamošausko auklėtiniai iš Gargždų dar pernai parodė, kad favorito sąvoka jiems nieko nereiškia. O tai neišvengiamai garantuoja puikų reginį.

„Iš tokių rungtynių galima pirmiausia tikėtis šventės visiems futsal mylėtojams. O komandoms be abejo liko tik vienas žingsnis (paskutinis žingsnis) iki taurės. Todėl nugalėtojams viskas, pralaimėjusiems nieko. Vadinasi kova bus įnirtinga. Tikėkimės ir graži bei rezultatyvi“, – apie būsimą finalą kalbėjo K.Rudžionis.

Gargždai žaidė rungtynes viduryje savaitės, „Vytis“ ne. Kiek tai gali turėti įtakos?

Tokiuose aspektuose galima rasti ir pliusų, ir trūkumų, todėl nemanau, kad reiktų akcentuoti šį dalyką. Jei ne faktas, kad Gargždai Vilniuje žaidė tik šešiese (vartininkas ir penki žaidėjai), todėl nuovargis gali jaustis ir, galbūt, šie žaidėjai turės pataupyti jėgas tam tikrose situacijose. Ir tai, ko gero, bus daugiau veiksmai puolime, kurie kažkiek turėtų nukentėti. Na ir labiau tikėtina, kad Gargždai daugiau ir taip žais „antruoju numeriu“, todėl poziciniame puolime ar taip, ar taip praleistų mažiau laiko nei „Vytis“.

Kas turėtų nutikti, kas favoritu laikomas Vytis nelaimėtų?

Futsale viskas susideda iš detalių – nusiteikimas, kova, koncentracija, sėkmė, šaltas protas, teisėjų klaidos, individualus meistriškumas, atskiri epizodai rungtynėse (kurių bus šimtai), vartininkų žaidimas ir t.t. Laimės tas, kurio dėlionė bus iš daugiau detalių (šypsosi).

Kuo, galbūt, gali nustebinti Gargždai?

Kažkada Gargždai yra nustebinę, kai žaisdami prieš „Vytį“, didelį žaidimo laiką naudojo „aukštą presingą“. Tačiau manau, kad šį kartą jie taip nežais, nes tai labai pavojinga, žinant, kad nemažai paskutinių rungtynių vertėsi su labai „trumpu suoliuku“. Vadinasi, ir treniruočių procesas nėra idealus, ir treniruotėse to idealiai „atidirbti“ neturėjo nei laiko, nei galimybių. Todėl manau, kad Gargždai gali nustebinti nebent kokiu vienu kitu deriniu ar nauja standartine padėtimi (kas beje turėtų būti normalu ir nestebinti). O daugiau kažkokių netikėtumų nenumatau, todėl būtų smagu, kad Gargždai ir mane kažkuo nustebintų (šypsosi).

Apskritai, kokius dalykus, žaidėjų dvikovas akcentuotumėte prieš šias rungtynes?

Tai, ką jau minėjau: detalės, detalės, detalės.

Tiesioginė transliacija iš Prienų 18.10 val. per SPORT1 televiziją ir Lietuvos futbolas Facebook paskyrą. Priešrungtyninėje studijoje lankysis Lietuvos futsal rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Ryvkinas ir šou verslo atstovas Juozas Liesis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS