Futsal taurės finale susitiks „Vikingai“ ir „Vytis“

Lietuvos salės futbolo taurės varžybose paaiškėjo finalo dalyviai. Po dvikovų pusfinalyje, vietas finale užsitikrino Jonavos „Vikingai“ ir Kauno „Vytis“.

Ištraukus pusfinalio burtus paaiškėjo, kad finale bus tik viena aukščiausios lygos komanda – abi turnyre likusios Futsal A lygos ekipos susitiko tarpusavyje. Lygos lyderiai „Vytis“ namuose 4:3 (4:1) nugalėjo Mažeikių VIP. Kauniečių varžovais finale tapo „Vikingų“ klubas, kuris namuose įveikė Telšių „Byggvito“ komandą 7:4 (4:2).

Penktus metus po atnaujinimo vykstančiame turnyre „Vytis“ ir „Vikingai“ turės galimybę pirmą kartą iškovoti tokį trofėjų.Futsal taurės finalas bus žaidžiamas balandžio 2 d. 15 val. Jonavos sporto arenoje.

Lietuvos Futsal taurės turnyre dalyvauja visos norinčios salės futbolo komandos. Varžybos po ilgos pertraukos atnaujintos 2013 metais.