Neįgaliesiems

Futsal taurės finale žaisiantis E. Žagaras: „Mes neturime ko bijoti“

Jau rytoj 14 val. Kėdainių arenoje LFF Futsal taurės finale susitiks Kaišiadorių „Baltai“ ir „Betsafe Futsal A lygos“ čempionai Kauno „Vytis“. Apie kelią iki šios akistatos, varžovų bei savo komandos stipriąsias puses sutiko papasakoti mažesniojo miesto komandos lyderis Egidijus Žagaras.

Kaišiadorių komandos kelias iki Futsal taurės finalo užtruko ilgiau nei būsimų varžovų, nes Futsal A lygos komandos taurės etapą pradėjo nuo antrojo. Pastarajame „Baltai“ išbandė jėgas prieš Futsal A lygoje žaidžiančią komandą Vievio „Žiedą“, o ketvirfinalyje ir pusfinalyje jų laukė dvi komandos iš Šiaulių apskrities. 

„Teko vykti į tolimas išvykas pro Kėdainius, tad treneris net juokaudavo, kad mes dar čia grįšim, ir tai virto realybe. Tikriausiai pačios įsimintiniausios varžybos ir buvo ketvirfinalio, pusfinalio susitikimai, nes pavyko atitinkamai nuo 0:2 ir 0:1 atsitiesti ir iškovoti pergales”, – prisiminimais dalinasi vaikinas ir priduria, kad jam asmeniškai įsimintiniausias momentas buvo atremtas 10 metrų baudinys ketvirfinalyje, likus 3 sekundėms iki varžybų pabaigos ir rezultatui esant 3:2 jų naudai.

Kauno „Vyčio“ patirties bagažas salės futbole ženkliai didesnis, tačiau Egidijus teigia, kad išnagrinėję visus niuansus, jie su komandos draugais stengsis nustebinti būsimus varžovus. „Pats gyvai stebėjau ne vienas jų varžybas – tai stipri komanda tiek taktiškai, tiek indvidualiai. Jų pagrindą sudaro Brazilijos pilietybę turintys žaidėjai, kurie stiprūs žaidime 1×1, o ir lygiareikšmių keitimų galimybė leis laviruoti įvairesniais deriniais“, – priešininkų privalumus vardija jaunuolis, pabrėždamas, kad padaryta rimta analizė jiems padės dėlioti žaidimo taktiką ir rimtai pakovoti dėl pergalės.

Visur garsiai kauniečių eskaluojamas tikslas – dar vienas trofėjus, žemesniame divizione žaidžiančių „Baltų“ negąsdina. Priešingai, jie džiaugiasi „Vyčio“ sėkme ir linksi sėkmės Europoje: „Tikrai vertiname ir gerbiame priešininkus, bet, mano nuomone, neturime ko bijoti“, – drąsiai teigia sportininkas. „Kaišiadorių miesto futbolininkams tai neeilinis pasiekimas, nes niekam iki šiol nebuvo pavykę nukeliauti iki pat finalo“, – priduria E. Žagaras.

Pasiteiravus apie stipriąsias Kaišiadorių komandos puses, kapitonas išskiria vienybę, dvasią ir kovingumą: „Mes aikštelėje lyg vienas kumštis, todėl, manau, ir esame finale. Verta paminėti, kad mūsų komandą sudaro vietiniai futbolininkai, tai yra gimę ir augę Kaišiadoryse.“ 

Jei pavyktų laimėti rungtynes Kėdainiuose, komanda tikisi tapti pavyzdžiu ir įkvėpimu kitiems: „Sėkmingai susikločius finalui įrodytume, kad ir nedidelio miesto atstovai degdami noru gali padaryti daug. Tai būtų didelis paskatinimas ir kitems mažiems miestams.“

Egidijus neslepia, kad žiūrovai – varomoji jėga arba šeštas žaidėjas ir kviečia atvykti palaikyti dviejų stipriausių Lietuvos komandų: „Prižadame atiduoti visas jėgas aikštelėje. Į Kėdainius važiuojame ne tik sužaisti finale, bet turime tikslą laimėti! Ateikite ir tapkite to dalimi.“

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt. Bilietų kaina 2,5 eur.

Organizuotoms moksleivių grupėms įėjimas nemokamas, tačiau reikalinga registracija bilietai@lff.lt.

Vaikams iki 18 metų ir senjorams bilieto kaina vos 1 euras.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS