Neįgaliesiems

Futsal teisėjai gilino žinias FIFA kursuose

Artėjant Lietuvos Futsal A lygos sezonui, turnyre teisėjausiantys arbitrai tris dienas gilino savo žinias Kaune vykusiuose FIFA Futsal teisėjų kursuose.

Kursus vedė patyręs FIFA Futsal lektorius iš Kroatijos – Ivanas Novakas. Mokymuose dalyvavo 8 pradedantieji teisėjai ir 22 arbitrai, kurie teisėjauja aukščiausios Lietuvos lygos pirmenybėse.

Pasak Lietuvoje jau antrą kartą viešinčio lektoriaus, tokie kursai yra visapusiškai naudingi dėl besikeičiančių žaidimo tendencijų ir naujų precendentų: „Tai yra labai svarbūs kursai salės futbolo teisėjams. Susirinkę teisėjai analizavo vaizdo įrašus iš FIFA turnyrų ir įvertino situacijas vadovaudamiesi žaidimo taisyklėmis“.

„Bandėme pademonstruoti, ką rungtynėse būtų galima daryti geriau ir kokius teisingus sprendimus atlikti. Atlikome ir fizinio pasirengimo testus, o visi teisėjai parodė fantastiškus rezultatus ir yra pasiruošę naujam sezonui“, – sakė I. Novakas.

Futsal teisėjas Šarūnas Tamulynas pabrėžė, kad šiuo metu tokie kursai arbitrams buvo reikalingi: „Prieš sezono pradžią labai sveika prisiminti taisykles ir specifinius niuansus. Su mumis dirbo lektorius su didelė patirtimi – jis yra nemažai teisėjavęs aukštame lygyje ir dėsto ne vienerius metus. Jis pasidalino savo patirtimi ir tai buvo naudinga visiems“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS