Futsal turnyre Jonavoje – prancūzų pergalė prieš Braziliją

Šeštadienį Jonavoje baigėsi pirmoji tarptautinio keturių komandų futsal turnyro diena.

Antrame dienos susitikime varžėsi pajėgios Brazilijos ir Prancūzijos komandos. Atkakli ir intriguojanti ekipų akistata baigėsi prancūzų pergale 3:2 (1:1).

Turnyras Jonavoje dabar prasitęs pirmadienį. 17 valandą rungsis Ukrainos ir Brazilijos rinktinės, tuo tarpu 19.30 val. savo susitikimą pradės Lietuvos ir Prancūzijos futsal ekipos. Primename, kad pirmame šeštadienio mače lietuviai 2:5 nusileido Ukrainos komandai. Bilietus į pirmadienio rungtynes kviečiame įsigyti paspaudus čia.

Tuo tarpu antrame dienos susitikime atkakli kova užvirė nuo pirmų minučių, atakos vertėsi tiek į vienus, tiek ir į kitus vartus. Visgi pirmieji pasižymėjo Brazilijos futbolininkai, kuriems pavyko išsiveržti į priekį 1:0.

Prancūzai po praleisto įvarčio rankų nenuleido ir toliau kėlė pavojų varžovų vartams, kol galų gale jiems pavyko rezultatą išlyginti.

Pirmoje mačo dalyje komandos turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti, tačiau rezultatas iki pertraukos nepakito ir ilsėtis ekipos išėjo rezultatui esant lygiam 1:1.

Antroje mačo pusėje aistros augo, emocijų kiekis didėjo, tačiau kamuolys nekrito nė į vienus vartus.

Galų gale sėkmė nusišypsojo prancūzams – po jų smūgio brazilų vartų sargas nesugavo kamuolio ir šis nuo virpsto įskriejo į Brazilijos ekipos vartus, taip leidžiant prancūzams išsiveržti į priekį.

Per likusį laiką Brazilijos rinktinė visais būdais bandė rezultatą išlyginti ir, pakeitę vartininką aikštės žaidėju, praleido trečią įvartį. Visgi rankų brazilai nenuleido ir, likus žaisti minutę ir dvidešimt sekundžių, deficitą sumažino (2:3). Tačiau laiko rezultatui išlyginti nebepakako ir pergalę iškovojo Prancūzijos rinktinė.