Neįgaliesiems

G. Eidinzonaitė pelnė paskyrimą į Europos merginų U-19 čempionato rungtynes

Nuo birželio 27 iki liepos 9 dienos Čekijoje vyks UEFA Europos merginų iki 19 metų čempionato finalinis etapas. Jau pirmąją turnyro dieną jame darbuosis Gerda Eidinzonaitė, kuriai patikėtos teisėjos asistentės pareigos.

Lietuvė vakar įveikė pirmąjį iššūkį – išlaikė privalomą fizinio pasirengimo patikrinimą, po kurio pelnė rungtynių paskyrimą.

Gerdos Eidinzonaitės debiutas įvyks birželio 27 dienos B grupės rungtynėse tarp Švedijos ir Vokietijos rinktinių. Susitikimas Lietuvos laiku prasidės 16 valandą Frydek Mysteko miesto „Stovky“ stadione.

Rungtynių statistika

G. Eidinzonaitė įtraukta į teisėjų brigadą, kurią sudarys aikštės teisėja Catarina Campos iš Portugalijos, pirmoji asistentė Sedef Aktan iš Turkijos bei rezervinė teisėja Lucie Šulcová iš Čekijos.

„Gavau pirmąkart kvietimą į Europos merginų čempionato finalinį etapą. Prieš mėnesį apie tai sužinojus buvau, gerąja prasme, šokiruota, labai džiaugiausi. Per šį laikotarpį itin stengiausi ir atsakingai ruošiausi, kad Čekijoje galėčiau parodyti savo galimybių maksimumą ir įrodyti, kad ne veltui mane pakvietė.

Čempionate susirinks stipriausios 8 merginų rinktinės, tad tikimės didelio žiūrovų susidomėjimo. Žiūrint iš organizacinės pusės, teisėjas labai svetingai pasitiko. Gyvename Ostravoje, mus gerai prižiūri, maitina, kiekvieną dieną treniruojamės. Dvi dienos po pirmųjų rungtynių bus irgi skirtos treniruotėms bei laisvalaikiui, tad visos sąlygos sudarytos“, – pirmaisiais įspūdžiais pasidalino G. Eidinzonaitė.

Europos čempionato A grupėje rungsis Čekijos, Italijos, Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės, o B grupėje – Švedijos, Norvegijos, Anglijos ir Vokietijos rinktinės. Lietuvos futbolo sirgaliai visas rungtynes galės stebėti LRT.lt svetainės platformoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS