Neįgaliesiems

G. Gineitis – tarp „100 sporto žvaigdžių“ rinkimų laureatų

Lietuvos rinktinės ir „Torino“ futbolo klubo Italijoje futbolininkas Gvidas Gineitis tapo vienu iš dešimties auksinių žvaigždžių surengtuose tradiciniuose „100 sporto žvaigždžių“ rinkimuose.

LRT, kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), organizavo jau tradiciniais tapusius geriausių Lietuvos jaunųjų sportininkų ir sportininkių rinkimus „100 sporto žvaigždžių“. Skelbiamas 2022 m. auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Geriausius sportininkus ir sportininkes išrinko sporto gerbėjai (1/3 balsų) ir speciali rinkimų komisija (2/3 balsų). Kaip ir kasmet, savo kandidatus rinkimams (vieną vaikiną iš bet kurios jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupės ir vieną merginą iš bet kurios jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupės) siūlė Lietuvos sporto federacijos.

„Šie rinkimai – puiki proga Lietuvos sporto mėgėjams sužinoti apie tuos sportininkus, kurie yra kylančios žvaigždės savo sporto šakose ir visai netrukus garsins Lietuvą suaugusiųjų varžybose. Džiugu, kad rinkimai populiarėja ir sulaukia vis daugiau gerbėjų balsų. Štai pernai portale LRT.LT sulaukėme beveik 50 tūkstančių balsų, o šiemet jų skaičius kone padvigubėjo – iki beveik 90-ties tūkstančių“ – sako LRT sporto redaktorius Ramūnas Grumbinas.

Skelbiamas geriausių 2022 m. jaunųjų sportininkų ir sportininkių auksinis 10-ukas. Laimėtojai pateikiami abėcėlės tvarka.

Auksinėmis sporto žvaigždėmis tapo ir daugiausia balų surinko (abecėlės tvarka):

Eimantas Andriuška (Imtynės), Elzbieta Guoda Adomaitytė (Šiuolaikinė penkiakovė), Gvidas Gineitis (Futbolas), Jonas Grigaravičius (Šaudymas iš lanko), Justė Veronika Jocytė (Krepšinis), Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Sportiniai šokiai), Marta Navickaitė (Dziudo), Nikita Marija Šalugaitė (Gimnastika, specialioji olimpiada), Skaistė Razokaitė (Gimnastika, meninė), Vytautas Šatas (Dviračių sportas, BMX).

LRT.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS